۱:۴۲:۰۲ - سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹
ماجرای توهین مجری صداوسیما به پرسپولیس / واکنش شدید پرسپولیس و معذرت خواهی شبکه یک
روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می کند. سیمای زاگرس به نقل از تابناک:  متاسفانه این افراد نمی‌دانند تیمی که چهار سال پشت سر هم قهرمان می‌شود حتما قدرت، اقتدار و نظم داشته که توانسته به چنین موفقیت‌هایی […]

روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می کند.


بیانیه باشگاه پرسپولیس: تا زمان عذرخواهی رسمی، هیچگونه همکاری با ...

سیمای زاگرس به نقل از تابناک:  متاسفانه این افراد نمی‌دانند تیمی که چهار سال پشت سر هم قهرمان می‌شود حتما قدرت، اقتدار و نظم داشته که توانسته به چنین موفقیت‌هایی برسد.

سرپرست روابط عمومی پرسپولیس گفت: امروز صبح یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

علیرضا اشرف درباره اهانتبرخی مجریان صدا و سیما به پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه در طول چند وقت اخیر شاهد بودیم برخی موفقیت‌های پرسپولیس را زیر سوال می‌برند و سعی می‌کنند با نیش و کنایه و توجیه کردن ناکامی تیم‌های دیگر، قهرمانی پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان ارتباط بدهند. متاسفانه این افراد به قدرت پرسپولیس اقرار نمی‌کنند و نمی‌دانند تیمی که چهار سال پشت سر هم قهرمان می‌شود حتما قدرت، اقتدار و نظم داشته که توانسته به چنین موفقیت‌هایی برسد. وقتی تیمی قهرمان می‌شود حتما برنامه‌ریزی و انسجام داشته و نمی‌شود آن را اتفاقی دانست حالا چه برسد به اینکه آن تیم ۴ بار متوالی قهرمانی شود.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: هواداران بعضی تیم‌ها در فضای مجازی صحبت‌هایی مطرح کرده و به پرسپولیس توهین می‌کنند. آن‌ها موفقیت پرسپولیس را به افراد دیگر می‌چسبانند که خیلی با این افراد کاری نداریم، زیرا به دلیل ناکامی تیم محبوب شان بهانه آوردن شان طبیعی است. با این وجود مجری رسانه ملی که شخصیت حقوقی دارد نمی‌تواند با مطرح کردن جملاتی سخیف، صحبت‌هایی کند که قهرمانی پرسپولیس زیر سوال برود و موفقیت‌هایش را به خارج از زمین ربط دهد.

واکنش شدید پرسپولیس به اتهام امروز مجری صداوسیما

اشرف افزود: اینکه وزارت ورزش بخواهد این مسائل را از طریق قانونی پیگیری کند یا نه در جریان نیستیم، اما باشگاه پرسپولیس قطعا پیگیر موضوع هست و از حق خود نمی‌گذرد. از هر کسی بخواهد به پرسپولیس توهین کند، شکایت می‌کنیم. امروز صبح هم یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

وی تصریح کرد: قرار بود امشب سید جلال حسینی در برنامه فوتبال برتر شرکت کند، اما تا وقتی عذرخواهی رسمی از سوی این مجری انجام نشود، نه تنها کاپیتان ما بلکه اعضای تیم و کادرفنی طبق نظر باشگاه اجازه ندارند در برنامه‌های صدا و سیما شرکت کنند. چند روز قبل هم یکی دیگر از مجریان صدا و سیما استور‌های توهین آمیزی علیه پرسپولیس و هوادارانش منتشر کرد که از وی هم شکایت کرده و باید در دادگاه پاسخگو باشد مگر اینکه عذرخواهی رسمی کند.

 


 

پوزش و دلجویی از پرسپولیسی‌ها

­روابط عمومی شبکه یک سیما در خصوص اتفاق پیش آمده در برنامه امروز «صبح بخیر ایران» از طرفداران پرسپولیس پوزش و دلجویی کرد.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، متن پیام روابط عمومی شبکه یک سیما بدین شرح است:

با تبریک چهارمین قهرمانی پیاپی تیم فوتبال پرسپولیس به کادر حرفه ای و هواداران پرشور این تیم بزرگ‌ به آگاهی می رساند شبکه یک سیما که شعارش شبکه هر ایرانی است خود را متعلق به تمامی مردم شریف ایران می داند . اخلاق و رفتار محترمانه سرلوحه تمامی برنامه سازان این شبکه است. اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی برخلاف دیدگاه شبکه و صرفا اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و با وجود عذرخواهی مجری، بلافاصله بعداز بیان آن به مجری و گروه برنامه ساز تذکر جدی داده شده است .
روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می کند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس