۱۴:۴۸:۱۸ - یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
صادرات پنج میلیون دلاری سیمان مارگون
سیمان مارگون یکی از مهمترین محصولات صادراتی استان است که به کشورهای مختلف صادر می شود. کارخانه سیمان مارگون سالانه پنج میلیون دلار صادرات دارد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما: کارخانه سیمان مارگون سالانه پنج میلیون دلار صادرات دارد.  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید زیرساختهای حمل […]

سیمان مارگون یکی از مهمترین محصولات صادراتی استان است که به کشورهای مختلف صادر می شود. کارخانه سیمان مارگون سالانه پنج میلیون دلار صادرات دارد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما: کارخانه سیمان مارگون سالانه پنج میلیون دلار صادرات دارد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید زیرساختهای حمل و نقل آسان و سریع محصولات این کارخانه به بنادر جنوبی فراهم شود گفت: سیمان مارگون یکی از مهمترین محصولات صادراتی استان است که به کشورهای مختلف صادر می شود.

سالار حسین پور افزود: کارخانه سیمان‌مارگون  به همت متخصصان بومی راه اندازی شده و هم اکنون ۹۵ درصد کارکنان و کارگران این کارخانه بومی استان هستند.

وی ادامه داد: وجود معدن فعال در کنار این کارخانه سبب شده ۹۵درصد خوراک و مواد اولیه این کارخانه در کنار این مجتمع بزرگ تولیدی تامین شود.

حسین پور اضافه کرد: عملیات اجرایی ساخت مجتمع بزرگ تولید سیمان مارگون با هدف تولید روزانه ۳۳۰۰ تن و سالانه یک میلیون تن از سال ۱۳۸۹ آغاز و اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: با بهره برداری از این کارخانه برای ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم و برای دو هزار نفر نیز به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد شد.

حسین پور ظرفیت تولید این کارخانه را روزانه سه هزار و ۳۰۰ تن و در مجموع تولید سالانه را یک میلیون تن عنوان کرد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس