۹:۳۹:۳۳ - یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹
بی پرده با تاجگردون ؛ از مدرک تحصیلی تا مناسبات پیچیده
غلامرضا تاجگردون که در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با کسب بیشترین رای نماینده گچساران و باشت شد، این روزها باید پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره مجلس و البته سوابق ۳۰ ساله مدیریتی خود باشد.     سیمای زاگرس به نقل از فراز:  غلامرضا تاجگردون نخستین بار در سال سال ۱۳۸۶ در انتخابات […]

غلامرضا تاجگردون که در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با کسب بیشترین رای نماینده گچساران و باشت شد، این روزها باید پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره مجلس و البته سوابق ۳۰ ساله مدیریتی خود باشد. 

 

سیمای زاگرس به نقل از فراز:  غلامرضا تاجگردون نخستین بار در سال سال ۱۳۸۶ در انتخابات مجلس هشتم بود که کاندیدا شد، اما در انتخابات شکست خورد و از ورود به مجلس بازماند.

او در سال ۱۳۹۰ بار دیگر نامزد انتخابات مجلس نهم  شد و توانست از حوزه انتخابیه گچساران به مجلس راه پیدا کند. تاجگردون در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نیز، با رای ۷۳٫۶ درصدی مردم گچساران، راهی بهارستان شد. اما به نظر می رسد نه رد صلاحیت دور هفتم مجلس و نه عدم کسب آرا در دور هشتم ، هیچ کدام در مقابل موضوع بررسی پرسروصدای اعتبارنامه وی در مجلس یازدهم دارای اهمیت چندانی نیست. 

غلامرضا تاجگردون که در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با کسب بیشترین رای نماینده گچساران و باشت شد، این روزها باید پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره مجلس و البته سوابق ۳۰ ساله مدیریتی خود باشد.

تاجگردون می گوید که فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۶۸ در وزارت اقتصاد و دارایی آغاز کرده و از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۰ مدیرکل دفتر تحقیقات و سیاست‌های مالی این وزارتخانه بوده است.

غلامرضا تاجگردون به عنوان کسی که دو دوره نهم و دهم را به عنوان نماینده مجلس از شهر گچساران در مجلس گذرانده بود شاید تصور نمی کرد که چنین فشاری را برای تصویب اعتبارنامه خود در دوره یازدهم باید تحمل کند.

روزهای نخست بحث درباره اعتبارنامه وی بود که با او تماس گرفتیم و درباره جزییات موارد اعلام شده برای در اعتبارنامه اش از او پرسش کردیم. تصور نمی کردیم که نتیجه درخواست گفت و گوی ما با وی به یک نشست دو ساعته تبدیل شود که حتی در زمان هایی بحث بالا بگیرد.

 هر چند باید اذعان داشت که در نهایت تاجگردون در حالی به سوالات پاسخ داد که بعدتر نیز توصیه ای برای حذف یا اضافه روی پاسخ هایش نداشت.
در نهایت مجموع گفت و گوی وی تبدیل شد به مصاحبه ای ۷۰ دقیقه ای که در ۱۱ بخش منتشر خواهد شد.

 

 

بخش  ۱۱

 

بخش ۱۰

 

 

بخش ۹

 

بخش ۸

 

بخش ۷

بخش ۶

 

بخش ۵

بخش ۴

بخش ۳

 

بخش ۲

بخش ۱

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس