۱۱:۱۵:۱۶ - سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
گچساران با ۱۵۵ مگاوات برق درشبانه روز رکوردار مصرف در استان است
شهرستان گچساران با ۱۵۵ مگاوات بیشترین مصرف برق استان را به خود اختصاص داده که این میزان مصرف نسبت به سال گشته ۲۶ مگاوات افزایش داشته است.    سیمای زاگرس به نقل از فارس:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان گچساران با ۱۵۵ مگاوات بیشترین مصرف برق استان را به خود […]

شهرستان گچساران با ۱۵۵ مگاوات بیشترین مصرف برق استان را به خود اختصاص داده که این میزان مصرف نسبت به سال گشته ۲۶ مگاوات افزایش داشته است. گچساران با 155 مگاوات برق درشبانه روز رکوردار مصرف در استان است

 

سیمای زاگرس به نقل از فارس:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان گچساران با ۱۵۵ مگاوات بیشترین مصرف برق استان را به خود اختصاص داده که این میزان مصرف نسبت به سال گشته ۲۶ مگاوات افزایش داشته است.

داود راهزادی از افزایش ۱۶ درصدی رشد مصرف  برق در این استان خبر داد و گفت: بر اساس آخرین آمارهای واحد “دیسپاچینگ”، میزان مصرف برق در زمان اوج بار به ۳۹۲ مگاوات  رسیده  و در اوج شبانه به ۳۸۱ مگاوات رسیده که این میزان مصرف بطور بی‌سابقه‌ای رشد داشته است.
 
وی  با بیان اینکه تغییر الگوی مصرف، افزایش تعداد مشترکین و افزایش دمای هوا  از مهمترین دلایل افزایش میزان مصرف انرژی در این استان  به خصوص در مناطق گرمسیری  است، افزود: شهرستان گچساران با ۱۵۵  مگاوات بیشترین مصرف برق استان را به خود اختصاص  داده  که این میزان مصرف  نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶مگاوات افزایش داشته است.

راهزادی ادامه داد:  میزان مصرف برق  به ترتیب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا ۹۶ مگاوات بوده که ۱۷ مگاوات نسبت به گذشته افزایش مصرف داشته است.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان مصرف در زمان اوج بار کهگیلویه ۷۲ مگاوات است، ادامه داد: میزان مصرف در این شهرستان نیز نسبت به مدت مشابه  سال گذشته ۱۴ مگاوات رشد داشته است.
 
وی ادامه داد: شهرستان بهمئی با ۳۵ مگاوات و رشد ۵ مگاواتی،  شهرستان باشت با ۳۳ مگاوات و رشد ۷مگاواتی و شهرستان چرام با ۲۱ مگاوات و رشد ۵ مگاواتی  در رتبه‌های بعدی میزان مصرف در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارند.
 
به گزارش فارس، استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ۲۶۲ هزار اشتراک برق دارد که از این تعداد حدود ۵۶ هزار اشتراک روستایی و مابقی شهری هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس