۲۳:۴۱:۴۰ - یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ملزم به دادن تست کرونا هستند
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش […]

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند.Hong Kong Doctors See Progress In Treatment Of COVID-19

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند.

ایوب رضایی اظهار داشت: این افراد باید در سامانه ملی سلامت وابسته به وزارت بهداشت نیز نام نویسی کرده تا در صورت وجود موارد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا غربالگری شوند.

وی افزود: تست کرونا در ورودی تمامی حوزه های امتحانی از مراقبان، ناظران و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد گرفته می شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری تمامی امتحانات در این استان با رعایت کامل مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مراقبان، ناظران و دانش آموزان است.

رضایی عنوان کرد: استفاده از ماسک و دستکش هنگام برگزاری امتحانات نیز از سوی مراقبان، ناظران و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ضروری است.

وی ابراز داشت: میزان فاصله مکانی بین دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه های امتحان باید حداقل یک متر و ۸۰ سانتیمتر باشد.

رضایی گفت: تمامی حوزه های امتحانی کهگیلویه و بویراحمد قبل و پس از برگزاری امتحانات علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی می شوند.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس