۲۱:۵۹:۰۵ - شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
افشاگری جدید در مورد غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت!
ماجرای آقای تاجگردون و مسائل مالی و رانت‌های وی، ابتدا برمی‌گردد به مفقود شدن به اصطلاح آقای پژمان نگین تاجی همکار و فامیل سببی آقای نماینده در سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های مدیریت آقای تاجگردون بر آن‌ سازمان و رشوه‌هایی که طبق بازجویی‌های آقای پژمان نگین تاجی از ده‌ها پیمانکار […]

ماجرای آقای تاجگردون و مسائل مالی و رانت‌های وی، ابتدا برمی‌گردد به مفقود شدن به اصطلاح آقای پژمان نگین تاجی همکار و فامیل سببی آقای نماینده در سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های مدیریت آقای تاجگردون بر آن‌ سازمان و رشوه‌هایی که طبق بازجویی‌های آقای پژمان نگین تاجی از ده‌ها پیمانکار دریافت نموده است و حداقل ۷۵ درصد آن رشوه ها در آن سال‌ها به آقای تاجگردون پرداخت شده است.سیمای زاگرس به نقل از تابناک:  سید قدرت الله حسینی پور نماینده دور هشتم مجلس شورای اسلامی و کاندیدای دور یازدهم به درخواست یک فعال سیاسی در خصوص شفاف سازی مواضع اصولگرایان استان واکنش نشان داد و در آن به برخی تخلفات غلامرضا تاجگردون نیز اشاره کرده است:

متن نامه حسینی پور به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای ایمان ‌محمدپورفتح با سلام و تحیات
احتراماً مرقومه شما را در یکی از سایت‌های محلی مطالعه نمودم، به صورت مجمل برای آگاهی شما و مردم شریف گچساران و باشت به آن پاسخ می‌دهم تا مردم و شما تحت تاثیر ادعاهای بی‌اساس قرار نگیرید.

۱- ادعای اعتراض به اعتبارنامه‌ی آقای تاجگردون توسط تعدادی از نمایندگان انقلابی، دلسوز و ارزشی، فرای نکته‌ای است که شما به آن اشاره داشته‌اید.

۲- ماجرای آقای تاجگردون و مسائل مالی و رانت‌های وی، ابتدا برمی‌گردد به مفقود شدن به اصطلاح آقای پژمان نگین تاجی همکار و فامیل سببی آقای نماینده در سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های مدیریت آقای تاجگردون بر آن‌ سازمان و رشوه‌هایی که طبق بازجویی‌های آقای پژمان نگین تاجی از ده‌ها پیمانکار دریافت نموده است و حداقل ۷۵ درصد آن رشوه ها در آن سال‌ها به آقای تاجگردون پرداخت شده است.

۳- خود آقای تاجگردون و بعضی از طرفداران‌ انشاء نویس‌شان به جای جوسازی‌های عوام فریبانه و متوسل شدن به شخصیت‌های مختلف و ایجاد تهدید برای رهایی از منجلابی که خود بانی آن است، به واقعیت‌های موجود تن دهد و بی‌جهت آب در هاون نکوبد که به نفع دنیا و آخرت اوست.

۴- در مورد مدرک تحصیلی دکترای خود که در چه رشته‌ای، در چه زمانی و از کدام دانشگاه آنرا دریافت نموده است، به صورت شفاف توضیح دهد.

۵- در مورد پروژه‌های ۲۶ گانه‌ای که به شرکت مهندسین مشاور پل میر متعلق به فرزندش امیررضا تاجگردون به آدرس شرکت – تهران آرژانین خیابان الوند کوچه ۳۷ شرقی پلاک ۲ طبقه اول ( دفتر آقای تاجگردون ) واگذار نموده است به صورت شفاف مردم را آگاه کند.

۶- در مورد سهام مردم در پتروشیمی گچساران و اینکه این پتروشیمی بعد از حدود ۱۵ سال به چه دلایلی مقروض و به هلدینگ خلیج فارس واگذار شده است توضیح دهند.

۷- به چه دلیل سینمای گچساران به آقای کمالی سروستانی، پدر خانم احسان امینی ( خواهر زاده نماینده ) به قیمت ناچیزی ( یک‌ سی‌ام قیمت اصلی) واگذار گردید و به اصرار و در خواست و فشار ایشان این پروزه که دو طبقه تجاری دارد.‌ از پرداخت عوارض معاف شده است.

۸- ردپا و نقش خود را در پرونده بانک سرمایه و ارتباط با آقای حیدرآبادی پور ( فراری از کشور) و بحث فروش قیر پاسارگاد و موضوع مخازن نفت منطقه گوره در دیلم و همچنین موضوع شرکت سرمایه گذاری پترو امید آسیا و گل گلهر کرمان را به صورت واضح و شفاف توضیح دهند.

‌۹- علاوه بر اینها ۶ مورد دیگر تخلف که فعلاً طرح آنها به مصلحت نیست، وجود دارد که توسط عده‌ای از نمایندگان متعرض به اعتبارنامه ایشان مطرح خواهد شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس