خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۲/۲۰ ۲۳:۲۳
شناسه خبر : 32132

گلر گچسارانی بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا شد

محمدرشید مظاهری گلر وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   دروازه بان کهگیلویه و بویراحمدی گلر […] ...

محمدرشید مظاهری گلر وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد.


آینده رشید مظاهری؛ می ماند یا می رود؟ :: ورزش سه

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   دروازه بان کهگیلویه و بویراحمدی گلر حال حاضر تراکتور عنوان برترین گلر فصل ۲۰۱۶ رقابت‌های آسیایی را به خود اختصاص داد.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) هفته گذشته نظرسنجی تیم‌های منتخب سال‌های اخیر لیگ قهرمانان آسیا به انتخاب کاربران را کلید زد و در نخستین گام، از مردم خواست بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ را انتخاب کنند.
محمدرشید مظاهری دروازه بان وقت ذوب‌آهن و فعلی تراکتور در این نظرسنجی با خالد عیسی، ایگناتی نستروف، شوساگو نیشیکاوا و ودران ژانژتویچ رقابت می‌کرد که در نهایت با رای کاربران، عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا در سال۲۰۱۶ را از آنِ خود کرد.
رشید مظاهری از فرزندان شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد است.