۱:۵۲:۳۲ - جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
آلمان، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد!
آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد که این اقدام منجر به خشم تل‌آویو شد. این مساله کمتر از یک هفته پس از حمایت یک دیپلمات برجسته آلمانی از آشیل مبیمبی، چهره آکادمیک کامرون، متهم به یهودستیزی رخ داد.   سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  آژانس اطلاعات نظامی آلمان […]

حذف اسرائیل از نقشه خاورمیانه توسط اطلاعات آلمان! + عکس و جزئیات

 

سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، اسرائیل را از نقشه خاورمیانه حذف کرد که این اقدام منجر به خشم تل‌آویو شد.

چند ساعت پس از این اقدام آژانس اطلاعات نظامی آلمان ، وزارت دفاع این کشور ضمن عذرخواهی از تل‌آویو تاکید کرد که این مساله را بررسی خواهد کرد.

وزارت دفاع آلمان اعلام کرد: در نقشه گزارش آژانس اطلاعات دچار اشتباه شدیم، بابت آن عذرخواهی می‌کنیم، این اشتباه فورا اصلاح شد.

همچنین این وزارتخانه نسخه جدیدی از این نقشه همراه با درج نام اسرائیل را منتشر و تاکید کرد، اتفاقی که رخ داده زمینه سیاسی نداشت و تنها یک خطا در این برنامه بود.

این مساله کمتر از یک هفته پس از حمایت یک دیپلمات برجسته آلمانی از آشیل مبیمبی، چهره آکادمیک کامرون، متهم به یهودستیزی رخ داد. مبیمبی هفته گذشته در مقاله‌ای، ضمن کم اهمیت خواندن هولوکاست و درخواست برای انزوای جهانی اسرائیل، نوشت: دولت یهود بدتر از سیستم آپارتاید سابق در آفریقای جنوبی است.

 

Germany removed Israel from the map of the Middle East

Germany apologises after deleting Israel off the map

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس