خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۱۶
شناسه خبر : 30147

پست اعتراضی اینستاگرام سید قدرت الله حسینی پس از انتخابات/کودک خندانی که باید برایش روضه خواند+تصاویر

سید قدرت الله حسینی نماینده سابق حوزه انتخابیه گچساران و باشت در پیج اینستاگرامی خود از رازهای برد غلامرضا تاجگرودن در این دور از انتخابات پرده برداشت. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب: سید قدرت الله حسینی نماینده سابق حوزه انتخابیه گچساران و باشت در پیج اینستاگرامی خود از رازهای برد غلامرضا تاجگرودن در […] ...

سید قدرت الله حسینی نماینده سابق حوزه انتخابیه گچساران و باشت در پیج اینستاگرامی خود از رازهای برد غلامرضا تاجگرودن در این دور از انتخابات پرده برداشت.


سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب: سید قدرت الله حسینی نماینده سابق حوزه انتخابیه گچساران و باشت در پیج اینستاگرامی خود از رازهای برد غلامرضا تاجگرودن در این دور از انتخابات پرده برداشت.

سید قدرت الله حسینی؛ نماینده سابق حوزه انتخابیه گچساران و باشت و نامزد انتخابات مجلس یازدهم، در صفحه مجازی خود تصاویری کنایه آمیز از انتخابات مجلس منتشر کرد.

در مستندات ارائه شده آخرین پست این پیج تصویری از کودکی خندان بر روی یکی از صندوق های شعب اخذ رای حوزه مرکزی گچساران در منزل شهروندی گذاشت و کپشن زیر را به زبان عامیانه به آن اضافه کرد:

خنده این بچه یعنی گریه چند نسل بعد، از جمله خود این بچه

این عکس، همش درده

درد ظلم

درد جهل

درد احتیاج

درد فریب

درد تباه شدن آینده

برخلاف ظاهر عکس که یه بچه خندان و معصوم رو داره نشون میده... اما در باطن خود فسادی هست که بیشتر از هر چیز آدم دوست داره برای این عکس روضه بخونه …

تصاویر دیگر این پست را مشاهده کنید: