خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۲/۰۴ ۱۷:۲۱
شناسه خبر : 30048

بیانیه اعتراضی “سید قدرت الله حسینی” درخصوص انتخابات گچساران

 سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد. […] ...

 سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد.


سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی حرم است، این حرم اگر بماند، دیگر حرم ها هم باقی می مانند.

(از متن وصیت نامه سردار دلها، شهید سلیمانی)

مردم شریف و بزرگوار شهرستانهای گچساران و باشت

اساس نظام جمهوری اسلامی بر مردم سالاری و نقش آنها در تعیین سرنوشت خود قرار داده شده که همین امروزه در عرصه ی جهانی بر قدرت و اقتدار نظام بیش از پیش افزوده است.

حال که پس از چند ماه تلاش و حضور مسئولانه در جریان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، علی رغم بسیاری از بی مهری ها و انحصار طلبی سیستم اجرائی، شما مردم خوب و انقلابی سعی کردید که با نهایت آرامش و حسن نیت در انتخابات شرکت و اینجانب را انتخاب نمائید، بر خود لازم و واجب دانستم که در برابر تک تک آرای شفاف، صادقانه و اعتقادی تان سر تعظیم و ادب فرو آورم و بدینوسیله در دفاع از آرای بر حق شما ضمن احترام و تشکر از تلاش خستگی ناپذیر عوامل قضایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی به دلایل ذیل نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض خود را بیان داشته و البته لازم می دانم که همه عزیزان را به حفظ آرامش دعوت نمایم:

۱- ایجاد جو تهدید و رعب و وحشت سراسری در هر دو شهرستان توسط عوامل نماینده کنونی با سلاح سرد و گرم .

۲- ضرب و شتم ده ها نفر از مردم رای دهنده از جمله ۵ نفر از بستگان اینجانب.

۳- خرید آرا توسط عوامل نماینده فعلی در سطح گسترده شهر و روستا.

۴- دخالت مستقیم مقامات دولتی اعم از مقامات کشوری تا چندین مدیرکل و معاون استانی و روسای اداری شهرستان های گچساران و باشت.

۵- گسیل چشمگیر نیرو از استانهای دیگر بصورت وسیع جهت تغییر نتیجه انتخابات.

آرزوی سربلندی و عزت برای همه شما را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

سید قدرت الله حسینی بحرینی

۱۳۹۸/۱۲/۰۳