۱۷:۲۱:۱۱ - یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
بیانیه اعتراضی “سید قدرت الله حسینی” درخصوص انتخابات گچساران
 سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد. […]

 سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد.


سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:   سید قدرت الله حسینی ،نامزد انتخابات مجلس یازدهم بیانیه ای اعتراض آمیز در خصوص نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی حرم است، این حرم اگر بماند، دیگر حرم ها هم باقی می مانند.

(از متن وصیت نامه سردار دلها، شهید سلیمانی)

مردم شریف و بزرگوار شهرستانهای گچساران و باشت

اساس نظام جمهوری اسلامی بر مردم سالاری و نقش آنها در تعیین سرنوشت خود قرار داده شده که همین امروزه در عرصه ی جهانی بر قدرت و اقتدار نظام بیش از پیش افزوده است.

حال که پس از چند ماه تلاش و حضور مسئولانه در جریان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، علی رغم بسیاری از بی مهری ها و انحصار طلبی سیستم اجرائی، شما مردم خوب و انقلابی سعی کردید که با نهایت آرامش و حسن نیت در انتخابات شرکت و اینجانب را انتخاب نمائید، بر خود لازم و واجب دانستم که در برابر تک تک آرای شفاف، صادقانه و اعتقادی تان سر تعظیم و ادب فرو آورم و بدینوسیله در دفاع از آرای بر حق شما ضمن احترام و تشکر از تلاش خستگی ناپذیر عوامل قضایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی به دلایل ذیل نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض خود را بیان داشته و البته لازم می دانم که همه عزیزان را به حفظ آرامش دعوت نمایم:

۱- ایجاد جو تهدید و رعب و وحشت سراسری در هر دو شهرستان توسط عوامل نماینده کنونی با سلاح سرد و گرم .

۲- ضرب و شتم ده ها نفر از مردم رای دهنده از جمله ۵ نفر از بستگان اینجانب.

۳- خرید آرا توسط عوامل نماینده فعلی در سطح گسترده شهر و روستا.

۴- دخالت مستقیم مقامات دولتی اعم از مقامات کشوری تا چندین مدیرکل و معاون استانی و روسای اداری شهرستان های گچساران و باشت.

۵- گسیل چشمگیر نیرو از استانهای دیگر بصورت وسیع جهت تغییر نتیجه انتخابات.

آرزوی سربلندی و عزت برای همه شما را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

سید قدرت الله حسینی بحرینی

۱۳۹۸/۱۲/۰۳

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس