خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۲۷ ۱۱:۳۲
شناسه خبر : 29990

۹۸ هزار نفر در گچساران واجد شرایط رای هستند.

با توجه به آمار موجود ۹۸ هزار و ۴۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مناطق شهری و روستایی شهرستان گچساران هستند.     سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار گچساران گفت: با توجه به آمار موجود ۹۸ هزار و ۴۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات مجلس […] ...

با توجه به آمار موجود ۹۸ هزار و ۴۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مناطق شهری و روستایی شهرستان گچساران هستند.۹۸ هزار نفر در گچساران واجد شرایط رای هستند

 

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار گچساران گفت: با توجه به آمار موجود ۹۸ هزار و ۴۰۰ نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان است.

علی خوان پایه با بیان اینکه انتخابات بصورت نیمه مکانیزه برگزار می شود افزود: در خصوص دستگاه‌های احراز هویت و ارتباطات امن اقدامات فنی و امنیتی انجام شده است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی لازم در زمینه تامین زیرساخت‌های ارتباطی، تجهیزات و بهره‌ گیری از نیروی انسانی لازم جهت انتخاباتی  نیمه مکانیزه دیده شده است.

خوان پایه با بیان اینکه کاربران رایانه شعب اخذ رای آموزش های لازم را فرا گرفتند، گفت: در این دوره از انتخابات ملاک احراز هویت رای دهندگان در تمام شعب اخذ رای از طریق دستگاه‌های احراز هویت است.

وی تصریح کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ نفر کار برگزاری، نظارت و امنیت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای را در این شهرستان انجام می‌دهند.

خوان پایه افزود: تعداد شعب اخذ رای ۱۰۵ مورد برای حوزه گچساران در نظر گرفته شده که  ۶۶ مورد در شهر و مابقی در روستاهاست.

خوان پایه ابراز کرد: تعداد اعضای شعب اخذ رای برای ۸۵ شعبه پنج نفر و ۲۰ شعبه هفت نفر پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت:همه ما باید با رعایت تقوا و امانتداری در انجام وظایف محوله  تلاش کنیم.