Image result for سید قدرت حسینی

 

سیمای زاگرس به نقل از آوای جنوب:   سید قدرت الله حسینی پور؛ کاندیدای انتخاب در جمع حامیانش در منطقه لیشتر گفت: اولا جناب نماینده به دلیل اینکه با مشکل اقبال عمومی مردم مواجه شده، شروع به حاشیه سازی کرده است و به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خودشان باشند شروع به حمله به بنده و خانواده بنده کرده اند، بنده هم باید جبهه گیری کنم، اما معتقدم که برخی حرف های وی هم قابل پاسخ دادن هم نیست.

وی افزود: ما قبل از انتخابات جور دیگری ایشان را می شناختیم؛ دیروز در همایش باشت جلسه باشکوهی تشکیل شد و رسم و عرف است وقتی کسی می خواهد از ویژگی های میزبان سخنی بگوید؛ باید مطرح شود، اولاً مادر بزرگ بنده و مادر کی لهراسب باطولی دختر عمو هستند و این نوشته ها در فضای مجازی به دلیل ناآگاهی برخی ها است.

این کاندیدا افزود: جناب نماینده گفته که با موتور گازی نیامده ام که حالا لکسوس سوار شوم، اما ما افتخار می کنیم که در سطح این مردم و در کنار این مردم هستیم بنده معلم بوده و هستم و من نمی خواهم شکم خودم و فرزندانم از لقمه حرام پرشود و عدالت را سر ببرم.

حسینی پور افزود: وقتی شکم از حرام‌ پر شد در پی آن تبعیض و بی عدالتی و ظلم و ستم می آید و معنا این است که مستضعفین را نمی بینند.

وی گفت: الان باز هم‌ می گویم ما با تو در مبانی فکری اختلاف داریم و این موضوع باید پیگیری شود و اعتقاد دارم که تو نفوذی هستی به این دلیل که کد یابی می کنیم که “هستی” که بوده و یا کیست؟.

حسینی  در پاسخ به فردی که در هنگام سخنرانی به وی گفت هستی کیست، ایشان بیان کرد:  من چکار دارم هستی کیست و در کجا زندگی می‌کند، آیا در ایران و یا ترکیه زندگی می‌کند.

وی اظهار کرد: بنابراین ما شما را نفودی می دانیم و اگر نفوذی نیستید پس چرا کمتر آدم سالمی در مدیریت این استان مشغولند و تمامی امکانات این شهرستان در اختیار شماست و با ماشین بیت المال می آیند و از شما حمایت می کنند.

حسینی پور افزود: نه با مسئولین این شهرستان و نه باشت نه صحبتی کرده ایم و نه خدماتی خواسته ایم و مثل برخی مدیران شما نیستیم که از یاسوج با ماشین دولتی به خانه های مردم می روند و رای جمع می کنند.

وی تصریح کرد: مطلقاً هوای نفس در بنده نیست و نیامده ام که منم منم کنم و نیامده ام که برتری خودم را به ملت نشان دهم و آمده ایم مبارزه با ظلم و بی عدالتی کنیم و بی عدالتی ها را از دست شما بگیریم و به این‌مردم صادقانه خدمت کنیم.

وی اظهار کرد: در این دو شهرستان فرمان شما مردم را خواهیم برد و اما نکته بعد برای آینده این است که طرح و برنامه داریم و در راستای توسعه و پیشرفت هر دو شهرستان درخدمت شما خواهیم بود.

وی افزود: یک نماینده را‌ پیدا کنید که شعار زنده باد مخالف من را اجرایی کرده باشد، ما شرف و عزت مردم را می خواهیم و نوکری مردم‌ پایه و اساس کار ماست و حق نداریم خودمان را مافوق مردم بدانیم.

وی گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و امام فرمود که روحمان با کوخ نشینان اجین است و با کاخ نشینان مقابله داریم، چه اقداماتی انجام می دهید و کسی که برای یک همایش به آمریکا و با هزینه شخصی هم رفته است و بعد عنوان کنفراس خارجی را لقب می دهد، پس چرا اینطوری مردم را فریب می دهید؟.

وی افزود: واقعاً شأن خودم را بالاتر می بینم، که پاسخ بدهم چرا که کم و زیاد می گویید و بعد گفته است کاندیداها با بنده هستند که اگر راست گو هستی یک فرد را نام ببر و آن فردی که از شما ۹ میلیارد خواسته را نام ببرید و اگر نام نبردید شما کذاب بزرگی هستید.

وی گفت: این کاندیداها برای عزت و وحدت آمده اند و ما متاسفانه گرفتار تفکری شده ایم که شیوه عملکردی ایشان مانند “عمربن عاص بن واهل “ست و فرهنگ ما و اقتصاد ما را نشانه رفته است.

وی اظهار کرد: حتی این تفکر اصلاحاتی و با معیار اصلاحطلب ایشان را قبول ندارند و اینکه وی را قبول ندارند و چرا که ایشان نفودی هستند و همه را فریب داده و همه را دور زده است بعد برای خودش حرافی هم می کند.

حسینی پور اظهارکرد: همه دارند به تو نه می گویند و تو داری قمپز در می کنی و به سختی ۳۰۰ ماشین را به منطقه لار آوردی! و بعد هم با هلی شات هم منتشر کردی.

وی افزود: می دانم که چرا ناراحتی! وقتی قریب به ۳ هزار ماشین در همایش ما در باشت جا می شود باید هم‌ ناراحت بشوی و مردم تصمیم گرفته اند که تنها به این نوع تفکر خودت نه بگویند و این رگه‌ را قیچی کنند.

وی افزود: آمده ایم فقط و فقط در راستای منافع عمومی مردم و مستضعفین کار کنیم و آنهم به یاری شما عزیزان.

وی تصریح کرد: آدم باید یک جاهای عقل داشته باشد تو نمیدانی نوبخت منفور این‌ ملت است و وی دروغگو ترین فرد و خائن به این ملت است و این مصیبت ها را شما برای مردم بوجود اورده اید و به عنوان تحفه به محله سادات آورده اید.

وی افزود: مطمئن باشید چوب خدا بی صداست و ما شما را از صحنه خارج خواهیم کرد و بدانید دوران بزن و درو تمام شده است و باز هم بدانید که باید برای عملکردتان محاکمه شوید.