۱۴:۳۲:۵۸ - شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
ادامه بحران ورزش گچساران/ کنار رفتن تیم بانوان نفت گچساران از لیگ برتر هندبال کشور
به دلیل مشکلات مالی، هیات مدیره این شرکت با اعزام تیم هندبال بانوان نفت و گاز به کیش و مشهد موافقت نکرد و فدراسیون هم این تیم را از ادامه رقابتها حذف کرد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران به دلیل مشکلات مالی از ادامه رقابتهای لیگ برتر […]

به دلیل مشکلات مالی، هیات مدیره این شرکت با اعزام تیم هندبال بانوان نفت و گاز به کیش و مشهد موافقت نکرد و فدراسیون هم این تیم را از ادامه رقابتها حذف کرد.سیمای زاگرس-ورزش گچساران-هندبال بانوان نفت و گاز گچساران

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران به دلیل مشکلات مالی از ادامه رقابتهای لیگ برتر کنار رفت.

رییس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: به دلیل مشکلات مالی، هیات مدیره این شرکت با اعزام تیم هندبال بانوان نفت و گاز به کیش و مشهد موافقت نکرد و فدراسیون هم این تیم را از ادامه رقابتها حذف کرد.

داوودی افزود: پس از آنکه تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران در مقابل تیم‌های کیش ایر و اشتادسازه مشهد حاضر نشد از سوی فدراسیون هندبال از ادامه مسابقات حذف شد.
وی ادامه داد: مطالبات بازیکنان آماده است که به زودی پرداخت می‌شود.
گفتنی است تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با بازیکنان بومی سابقه نایب قهرمانی در لیگ برتر کشور و سه بار قهرمانی در لیگ یک کشور را در کارنامه دارد.
شهرستان گچساران از قطب‌های هندبال کشور و جزء محدود استان‌هایی است که سه تیم بانوان و آقایان در لیگ برتر هندبال دارد.
تیم‌های هندبال بانوان و آقایان نفت وگاز گچساران و تیم فراز بام خاییز دهدشت سه تیم لیگ برتری هندبال کهگیلولیه و بویراحمد هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس