خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۲۴ ۰۲:۵۴
شناسه خبر : 29901

همایش بزرگ طایفه دولتیاری؛ سید قدرت با “شاه ماهی” تاجگردون در نبرد انتخابات+تصاویر

الان هم می بینیم که بسیاری از کسانی که در کنار رقیب شما “شاه ماهی و نهنگ دریاها” بودند،امروز در کنار شما هستند که ان شاءالله توفیق تان قطعی است. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب‌جنوب: سید قدرت الله حسینی پور، کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در همایش “ایل بزرگ دولتیاری” که در […] ...

الان هم می بینیم که بسیاری از کسانی که در کنار رقیب شما “شاه ماهی و نهنگ دریاها” بودند،امروز در کنار شما هستند که ان شاءالله توفیق تان قطعی است.


سیمای زاگرس به نقل از آفتاب‌جنوب: سید قدرت الله حسینی پور، کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در همایش “ایل بزرگ دولتیاری” که در مجتمع تفریحی_رفاهی عالیشاهی این شهرستان برگزار شد، گفت:جا دارد که در همینجا از طایفه بزرگ دولتیاری تشکر و قدردانی کنم و این طایفه به تحقیق و یقینا در گذشته آبروی ایل باوی بودند و الان هم از همان آبرومندی برخوردارند و نمونه اش همین شهداء،جانبازان،فرهنگیان،زنان و… این طایفه است.

وی افزود:در فضایی هم که امروز در گچساران و باشت شاهد هستیم ،ان شاءالله توفیق تان قطعی است، این که بنده می گوییم شما موفق خواهید بود در این همایش نگاه کنید و همین مکانی که مهندس “خادمی” محبت فرمودند و اجازه دادند که تجمع داشته باشیم، این عزیز از لیدرهای بنام رقیب شماست که بعد از ۴۰ سال آمده و به همراه بستگان، دوستان و فامیل شان آنهم با یک رای بسیار بالا از بنده حمایت کرده اند.

حسینی پور اظهارکرد :الان هم می بینیم که بسیاری از کسانی که در کنار رقیب شما “شاه ماهی و نهنگ دریاها” بودند، امروز در کنار شما هستند که در تجمعات و سخنرانی ها بعدی از وجود این عزیزان برخوردار خواهیم شد.

وی درادامه گفت: با ایل عالیشاهی فردا هم در همین مکان جلسه خواهیم داشت آنهم با برنامه های خوب، متنوع و شاد، اما دقت کنید یک نامزدی به اسم “سید مجید حسینی” هم در انتخابات ثبت نام کرده اند به هر نیتی که آمده اند، اما شما در برگه های آرای خودتان همان “سید قدرت” بنویسید کفایت می کند.