۲۲:۴۲:۲۹ - یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
تذکر شدید سیدقدرت‌الله حسینی به غلامرضا تاجگردون/پایان استفاده از قمه‌کش‌ها، پول و برنج!
دیگر مثل دور گذشته نیست که قمه‌کش‌ها را آماده کنند برای روز انتخابات این تو بمیری از آن تو بمیری‌ها نیست. این دوره این گونه نیست که هر کاری دلشان خواست انجام دهند بله از همه امکانات خود استفاده می‌کنند شما برنامه‌ریزی کنید تلاش کنید شب‌ها می‌گردند کارهای می‌کنند پول می‌دهند برنج می‌دهند اینها به هیچ […]

دیگر مثل دور گذشته نیست که قمه‌کش‌ها را آماده کنند برای روز انتخابات این تو بمیری از آن تو بمیری‌ها نیست. این دوره این گونه نیست که هر کاری دلشان خواست انجام دهند بله از همه امکانات خود استفاده می‌کنند شما برنامه‌ریزی کنید تلاش کنید شب‌ها می‌گردند کارهای می‌کنند پول می‌دهند برنج می‌دهند اینها به هیچ چیزی رحم نمی‌کنند.سیمای زاگرس به نقل از خبرآوران:  سیدقدرت‌الله حسینی در نشست هم‌اندیشی با اهالی روستای گناوه لری که در منزل شخصی یدالله مرادی برگزار شد، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد شاید برای نخستین باری است که سه جانباز قطع پا از دوران دفاع مقدس زیر یک سقف باهم جمع می‌شوند سردار عزیزمان آقا سید عبدالحمید طاهری، سرور عزیزمان حاج سلیمات خاکی و عزیز دیگر حاج سیف الله مرادی.
حسینی پور  که دور هشتم مجلس شورای اسلامی نماینده گچساران و باشت بوده در بخشی از سخنانش گفت: در بحث حضورم در این عرصه نیاز به قسم نیست یک درصد سر سوزن به اندازه سرسوزنی هوای نفس بر فکر بر وجودم بر روح غالب نیست قبلاً گفته‌ام در این همایش خودم را امتحان کرده‌ام ببینم آیا این جماعتی که با تدبیر سادات بزرگ امامزاده شاهزینعلی(ع) در سالن قصر سفید تشکیل شد با همت سردار طاهری و عموزاده‌هایشان همه گفتند بیش از ۴ هزار نفر شرکت داشتند؛ هیچ کس پایین تر از ۴ هزار نگفت و در همایش بعدی که در طایفه بزرگوار گشین در باشت برگزار کردند هیچ کس نگفت زیر ۶ هزار نفر جمعین جمع شده است محاسبه اش هم کار سختی نبود آنجا نیز خودم را امتحان کردم و بعد در بوستان در بعد در این گونه جلسات.
حسینی‌پور افزود که شاید بپرسید چگونه خود را امتحان کردم خب مردم هم آمدند و شور و هیجان ایجاد کردند و شعرخواندند و کوبیدند با لباس محلی من اما دیدیم این همه شادی تاثیری بر بنده ندارد مطلق. غرور به من دست نداد زیرا غرور فرزند تکبر است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع گناوه لری‌ها گفت: ما در حال حاضر با یک درگیری مواجه هستیم اصلا دو تفکر درگیر هستند ما با احدالناسی کاری نداریم و نه دشمنی و نه دوویت و نه رقابت فامیلی بر مسائلی مثل مسال مالی داریم ما با کسی دشمنی نداریم گیر ما و درگیری ما براساس گفتمانی است که ما قبول داریم و آنها ندارند ما می‌گوییم نظام جمهوری اسلامی تشکیل شد اول انقلاب شد بعد امام به دلیل احترامی که برای جمهور و مردم قایل بودند این نظام را به رای گذاشت.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حساس‌ترین انتخابات تاریخ گچساران و باشت را دور یازدهم عنوان کرد و گفت قطعاً این اننخابات بسیار حساس است یک طناب‌کشی بسیار شدید و قدرتمند در طرفین طناب اگر یک جا دقت نکنیم پایمان لیز می‌خورد طناب از خط وسط عبور می‌کند شما از نظر امکانات و سرمایه‌تان و تجهیزات دستتان خالی است اما دیگران بالاخره انبارها پر است فکر همه چیز را کرده‌اند.
او ادامه داد اما ما به دوستان گفته‌ایم دیگر مثل دور گذشته نیست که قمه‌کش‌ها را آماده کنند برای روز انتخابات این تو بمیری از آن تو بمیری‌ها نیست.
این دوره این گونه نیست که هر کاری دلشان خواست انجام دهند بله از همه امکانات خود استفاده می‌کنند شما برنامه‌ریزی کنید تلاش کنید، شب‌ها می‌گردند کارهای می‌کنند پول می‌دهند برنج می‌دهند اینها به هیچ چیزی رحم نمی‌کنند.
حسینی ادامه داد: دربه در می‌گردند چون قافیه را باخته‌اند اگر امکاناتی دارند که توزیع می‌کنند از آنها بگیرید مال پدرشان نیست که مال بیت‌المال است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس