۱۶:۲۰:۵۰ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
کلاهبردار استخدام نیرو در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد.
خانمی ۳۵ ساله جزو کارمندان شرکتی در کهگیلویه و بویراحمد، خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود و از ۱۲ نفر برای استخدام شان کلاهبرداری کرده است.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:    رئیس‌ پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی که با اغفال ۱۲ نفر جویای کار به بهانه استخدام […]

خانمی ۳۵ ساله جزو کارمندان شرکتی در کهگیلویه و بویراحمد، خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود و از ۱۲ نفر برای استخدام شان کلاهبرداری کرده است.Image result for ‫کلاهبردار زن‬‎

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:    رئیس‌ پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردی که با اغفال ۱۲ نفر جویای کار به بهانه استخدام از آنها کلاهبرداری کرده بود ، دستگیر شد.

سرهنگ سعید بالش زر اظهار داشت: پس از دریافت شکایت شماری از شهروندان علیه یک زن به اتهام کلاهبرداری، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: خانمی ۳۵ ساله جزو کارمندان شرکتی در این استان، خود را وابسته به یکی از مسئولان استان معرفی کرده بود و از ۱۲ نفر برای استخدام شان کلاهبرداری کرده است.

رئیس‌ پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: رسیدگی به این مهم توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری مورد بررسی قرار گرفت و  مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ بالش زر عنوان کرد: ماموران با دعوت از مال باختگان، پرونده ای در این خصوص تشکیل دادند.

وی  ابراز داشت: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از تعقیب و مراقبت متهم را دستگیر کردند.

رئیس‌ پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: متهم در بازجویی های اولیه به مبلغ  ۵ میلیارد ریال کلاهبرداری از مال باختگان اعتراف و انگیزه خود از انجام این کار را مشکلات مالی عنوان کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد که هشدارهای پلیس را در خصوص اطمینان نکردن به افراد ناشناس جدی بگیرند و دقت بیشتری داشته باشند.

سرهنگ بالش زر افزود: با توجه به وجود دلایل، مدارک و شواهد کافی پس از تکمیل پرونده، متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس