۲۲:۰۳:۳۹ - دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
آیت‌الله ملک‌حسینی: خط شهادت تا پایان ظلم‌ها و استبدادها ادامه دارد.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خط شهادت تا پایان ظلم‌ها، فتنه‌ها و استبدادها ادامه دارد، گفت: جبهه مقاومت منحصر به عراق، سوریه، یمن و لبنان نیست بلکه فردا اروپا، آفریقا و آمریکا را هم فتح خواهد کرد. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد […]

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خط شهادت تا پایان ظلم‌ها، فتنه‌ها و استبدادها ادامه دارد، گفت: جبهه مقاومت منحصر به عراق، سوریه، یمن و لبنان نیست بلکه فردا اروپا، آفریقا و آمریکا را هم فتح خواهد کرد.Related image

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خط شهادت تا پایان ظلم‌ها، فتنه‌ها و استبدادها ادامه دارد، گفت: جبهه مقاومت منحصر به عراق، سوریه، یمن و لبنان نیست بلکه فردا اروپا، آفریقا و آمریکا را هم فتح خواهد کرد.

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی ظهر امروز در مراسم بزرگ‌داشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظها رداشت: اگر بسیاری در کشورهای مختلف اسلامی وامانده‌ و به غرب و استکبار گراییده‌اند اما در متن اسلام مردان بزرگی وجود دارند که جبهه‌‌ای سترگ از مقاومت را تشکیل داده و در برار کفر و ظلم و استبداد می‌ایستند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازوی رهبر معظم انقلاب بود، افزود: امثال شهید سلیمانی در میان جامعه با انسان‌های دیگر  و با مومنان در تعامل هستند، به دیگران احترام می‌گذارند، بر طبل نزاع نمی‌کوبند  و علیه هم تهمتی روا نمی‌دارند.

آیت الله ملک‌ حسینی با بیان اینکه سردار سلیمانی مخالف مرز‌بندی‌ها بوده و معتقد بود که باید این مسائل را کنار بگذاریم، گفت: منحصر کردن ایمان و دین و ولایت به دسته و گروهی خاص، دشمنی با دین و دشمنی با ولایت است.

وی با تأکید بر اینکه مرزبندی‌ها دشمن‌آفرین هستند و نه دوست آفرین، عنوان کرد: انسانی که با مومنان در تعامل است خداوند قدرتی به او می‌دهد و خشمی در درونش ایجاد می‌کند که علیه دشمن، مقاوم و جسور و اهل میدان و شورش بوده و در برابر کافران مقتدر و مردانه رفتار می‌کند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قاعده قرآنی این است که اگر انسان در برابر دشمن مقتدر باشد در برابر دوست و مؤمن متواضع است و اگر در برابر دوستان و مومنان خشن باشد در برابر دشمن پست و ذلیل است، ابراز کرد: سردار سلیمانی با مردم مهربان بود اما در برابر دشمن وجودش پر از خشم و مردانگی و حریت و آزادگی بود.

Image result for ‫ملک حسینی‬‎

ملک‌حسینی با اشاره به اینکه حیات سردار سلیمانی چیزی جز جهاد نبود، گفت: جامعه‌ای که چنین مردانی را داشته باشد جامعه‌ای عزیز و مقتدر است، شاید مظلوم بشوند اما عزت‌شان شکسته نمی‌شود، شاید تحریم شوند اما ذلت نمی‌پذیرند و این رمز جامعه جهادگر و وجود انسان مجاهد در جامعه است.

وی عنوان کرد: روزی حضرت علی(ع) فرمود که دیروز برادری  داشتم که اگر دو کار به او ارائه می‌شد آنچه سخت‌تر بود را انتخاب می‌کرد و اکنون اگر از رهبر معظم انقلاب بپرسیم که سلیمانی را توصیف کن، همان چیزی را می‌گوید که جدش گفت و می‌گوید دیروز برادر، سرباز و امیری داشتم که هرچه سخت‌تر بود را می‌پذیرفت و این همان جهاد فی سبیل‌الله است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ابراز کرد: از دیگر ویژگی‌های شهید سلیمانی و امثال او این است که تهدیدات، تحریم‌ها و ابهامات و هر چه رخ دهد مسیرشان را کج نمی‌کند، بلکه مردانه ایستاده‌اند و هیچکس چه دشمن و چه دوست  انحرافی در مسیرشان ایجاد نمی‌کند.

ملک‌حسینی با بیان اینکه خوف در وجود اینها راهی ندارد، گفت: از خون امثال سلیمانی‌ها، ابومهدی‌ها و ستار اورنگ‌ها مردانی پا خواهند گرفت و نه تنها کشور ما، بلکه همه جهان سلیمانی‌های دیگری را به خود خواهد دید و این از برکات و اثر خون شهید است.

وی بیان کرد: شهید زنده است تا مسیرش را برای آینده مدیریت کند، زنده است تا هدایت‌گری‌اش ادامه پیدا  کند، زنده است تا دغدغه‌هایش پایان پیدا کند و خط شهادت خطی است که تا پایان ظلم‌ها، فتنه‌ها و استبدادها ادامه دارد.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در مکتب ما، نمی‌جنگیم تا در جنگ پیروز شویم بلکه می‌جنگیم تا بر جنگ پیروز شویم و روزی را به  انتظار می‌نشینیم که بشر جنگی نداشته باشد.

ملک‌ حسینی با بیان اینکه دشمن همیشه خیال می‌کرد که با کشتن انسانی، خط و جبهه او و راه او پایان می‌یابد، گفت: روزی که یزید بن معاویه، امام حسین(ع) را در مقتل کشت خیال می‌کرد که قصه اسلام پایان می‌یابد اما نمی‌دانست که قصه اسلام آغاز می‌شود و خط حریت توسعه می‌یابد و این همان معنای شهادت است.

وی با تأکید بر اینکه امروز این بیگانگان و ددمنشان پست باید بدانند که شهادت سردار سلیمانی آغازی بر پایان آنها است، ابراز کرد: جبهه مقاومت منحصر به عراق، سوریه و  یمن و منحصر به فاطمیون، زینبیون، قدسیون، حیدریان، نبویان و حزب‌الله نیست بلکه جبهه مقاومت فردا اروپا، آفریقا و قاره آنها را هم فتح خواهد کرد.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز ممکن است بخواهند با احتمال جنگ در ما  وحشت ایجاد کنند اما نمی‌توانند، شاید برای جهان وحشت ایجاد کنند اما جهان باید بداند که ایران هیچ‌گاه آغازگر جنگ نبوده ولی پایان‌دهنده به هیچ جنگی هم نخواهد بود.

ملک‌ حسینی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم ذهن ما را دچار دو قطبی صلح و جنگ کنند و بخواهند  پس از این وحدت بین اصولگرا و اصلاحطلب و انسجام و وحدتی که بین آحاد مردم ایجاد شده، دوگانه دیگری را ایجاد کنند، گفت: ملت ما باید هوشیار باشد و این هوشیاری را پاس بدارد و بداند که خدا این انسجام و اتحاد را در سایه رهبری دوست دارد.

وی مردانگی، حریت، ایمان و پاکی سردار سلیمانی را درسی برای ملت ایران دانست و بیان کرد: خدا ما را لایق دید که انسانی بزرگ را با اشک‌ها و قلب‌هایمان بدرقه کنیم و ما با این حضور خط بطلانی بر فتنه‌ها کشیدیم و برای  استمرار مقاومت اعلام آمادگی کرده و نشان دادیم که آمریکا خواب‌های آشفته را غیر تعبیر شده می‌بیند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس