۸:۱۹:۴۶ - پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
وزیرانی که از ترس آشوب‌ها و آینده انقلاب، حساب‌های چند صد میلیاردی خود را تخلیه نمودند!
سید قدت الله حسینی پور نماینده سابق مجلس شورای اسلامی که کاندیدای مجلس یازدهم هستند، در یک مراسم تبلیغاتی چند هزار نفری در گچساران در مورد وزیرانی صحبت نمودند که از ترس اغتشاشات و ترس از آینده ایران، حساب‌های بانکی چند صد میلیارد تومانی خود را تخلیه کرده‌اند.     سیمای زاگرس: سید قدت الله […]

سید قدت الله حسینی پور نماینده سابق مجلس شورای اسلامی که کاندیدای مجلس یازدهم هستند، در یک مراسم تبلیغاتی چند هزار نفری در گچساران در مورد وزیرانی صحبت نمودند که از ترس اغتشاشات و ترس از آینده ایران، حساب‌های بانکی چند صد میلیارد تومانی خود را تخلیه کرده‌اند. Related image

 

سیمای زاگرس: سید قدت الله حسینی پور نماینده سابق مجلس شورای اسلامی که کاندیدای مجلس یازدهم هستند، در یک مراسم تبلیغاتی چند هزار نفری در گچساران در مورد وزیرانی صحبت نمودند که از ترس اغتشاشات و ترس از آینده ایران، حساب‌های بانکی چند صد میلیارد تومانی خود را تخلیه کرده‌اند.

بخشی از سخنان سید قدرت الله حسینی پور نماینده دوره هشتم مجلس و کاندیدای دوره یازدهم مجلس به شرح زیر است:

 

دولت فشل و پیر

این انقلاب برای مستضعفین و محرومین است و ثروتمندان اهل انقلاب نبودند و این دولت فشل و پیر که این همه مشکلات را برای این مملکت بوجود آورده است در واقع مسیر انقلاب را فراموش کرده و فکر و دلشان هم جای دیگری است.

 این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: چندی پیش خدمت عزیزی بودیم که فرمود پس از اوج گیری اعتراضات در بحث بنزین ۸ نفر از وزراء حساب‌هایشان را تخلیه کردند، که کمترین آنها  ۸۰۰ میلیارد تومان بود که باید گفت پیش بابایشان آوردند؟

 آیا این موارد غیر از دزدی، رانت و خیانت است؟

دزدی های برادر رئیس جمهور

حسینی پور افزود: کسانی می‌خواستند ۱۰۰ روزه مشکلات اقتصادی مملکت را حل کنند، اما ملت را به این روز کشاندند و امروز هم جیب خالی مردم را شاهد هستیم که باید گفت ۱۰۰ روز پیشکش و قیمت‌ها را ۱۰ برابر و بیشتر هم نکنید. اگر فقط دزدی‌های برادر رئیس جمهور و دزدی‌های برادر معاون اول را برمی‌گرداندند به خزانه و بیت‌المال پس نیاز نبود که بنزین گران شود، پس دزدی کردید و خیانت کردید و خائن هستید  و مگر می‌توانید انکار کنید؟

خیانت شما اظهر من الشمس است

حسینی‌پور تصریح کرد: اخیراً هم بحث انتخابات زود هنگام در بحث ریاست جمهوری را مطرح کردند که این اوضاع نابسامانی را که تعمداً بوجود آوردند با فرار رو به جلو می‌خواهند از این معضل رها شوند که باید گفت اینچنین نیست و باید بمانید و پاسخ بدهید و باید اعلام کنید که فاسد و خائن هستید و خیانت شما اظهر من الشمس است.

نماینده گچساران و باشت در دور هشتم مجلس اظهارکرد: سوال ما این است که چرا به ملت آدرس غلط می‌دهند، چرا تنها از برجام حرف می‌زنند و چرا از غرب و آمریکا دم می‌زنند، مشکلات ما همه از برجام نبوده و این همه رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی تاکید کردند که انگار با دیوار صحبت کرده‌اند، اما برخی‌ها نمی‌خواهند مشکلات ملت را حل کنند که برخی توان ندارند و برخی هم ملت را ناراضی کرده‌اند و هنور هم دست بردار نیستند.

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس