۲۲:۵۶:۵۱ - دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
پیروزی نفت و گاز گچساران در مقابل شهرداری بندرعباس
تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با چهار گل شهرداری بندر عباس را شکست داد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با چهار گل شهرداری بندرعباس را شکست داد. در این دیدار که عصر […]

تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با چهار گل شهرداری بندر عباس را شکست داد.تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ،شهرداری بندرعباس را برد

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با چهار گل شهرداری بندرعباس را شکست داد.

در این دیدار که عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه شهدای صنعت نفت شهر گچساران برگزار شد، تیم نفت و گاز گچساران  در نیمه نخست بازی با گل  دقیقه ۱۱ امیرحسین کرمی نژاد و گل  سجاد عبدویی که در زمان های تلف شده نیمه اول به ثمر رسید از مهمان خود پیش افتاد.

گل سوم طلایی پوشان نفت و گاز گچساران در دقیقه ۷۷ بازی توسط فرشید علیزاده به ثمر رسید.

گل چهارم تیم فوتبال نفت و گاز گچساران نیز در دقیقه ۹۰ با ضریه محمد بختیاری وارد دروازه حریف شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام ۱۱ بازی، پنج پیروزی و پنج باخت، یک تساوی و ۱۶ امتیاز کسب کرده است.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در مسابقات امسال فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور پیش از این موفق شده تیم های شهدای بابلسر، بعثت کرمانشاه، ملی حفاری اهواز و رزکان کرج را شکست دهد.
در این دوره از رقابت‌ها تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گروه دوم با تیم‌هایی مانند پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.
در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.
تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله یکی از باشگاه‌های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس