۱۶:۱۳:۰۹ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
تمام مدارس ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند.
به دلیل شیوع آنفلوآنزا و پیش گیری از گسترش آن تمامی مدارس ابتدایی، پیش دبستان و مهدهای کودک استان در نوبت صبح و عصر فردا چهارشنبه ۱۳ آذر تعطیل هستند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  مدارس ابتدایی، مهدهای کودک و پیش دبستانی سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد فردا تعطیل هستند.  آقای محمدی مسئول […]

به دلیل شیوع آنفلوآنزا و پیش گیری از گسترش آن تمامی مدارس ابتدایی، پیش دبستان و مهدهای کودک استان در نوبت صبح و عصر فردا چهارشنبه ۱۳ آذر تعطیل هستند.Image result for تعطیلی مدارس"

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  مدارس ابتدایی، مهدهای کودک و پیش دبستانی سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد فردا تعطیل هستند.

 آقای محمدی مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش این استان گفت: به دلیل شیوع آنفلوآنزا و پیش گیری از گسترش آن تمامی مدارس ابتدایی، پیش دبستان و مهدهای کودک استان در نوبت صبح و عصر فردا چهارشنبه ۱۳ آذر تعطیل هستند.

استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه استان های مازندران، گلستان، کرمان و خوزستان پنج استانی هستند که بیشترین شیوع بیماری آنفلوآنزا در آنها گزارش شده است.

به گفته سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی این استان تاکنون ۲ هزار و ۴۰۰ بیمار مبتلا به شبهه آنفلوآنزا به مراکز درمانی مراجعه کرده اند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس