۱۱:۳۰:۵۰ - پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸
پیروزی خارج از خانه نفت گچساران در لیگ دسته دوم فوتبال
 تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در دومین هفته از برگزاری مسابقات لیگ دسته ۲ فوتبال کشور به دومین پیروزی رسید.  در این دیدار تیم نفت وگاز گچساران موفق شد با نتیجه ۲ به یک میزبان خود را شکست دهد و با دست پر به خانه بازگردد.   سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:    […]

 تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در دومین هفته از برگزاری مسابقات لیگ دسته ۲ فوتبال کشور به دومین پیروزی رسید.  در این دیدار تیم نفت وگاز گچساران موفق شد با نتیجه ۲ به یک میزبان خود را شکست دهد و با دست پر به خانه بازگردد. 

سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:     تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در دومین هفته از برگزاری مسابقات لیگ دسته ۲ فوتبال کشور به دومین پیروزی رسید.

 از هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم‌های نفت وگاز پیروزی خارج از خانه نفت گچساران در لیگ دسته دوم فوتبال گچساران و بعثت کرمانشاه عصر دیروز در ورزشگاه کارگران کرمانشاه به مصاف هم رفتند.

در این دیدار تیم نفت وگاز گچساران موفق شد با نتیجه ۲ به یک میزبان خود را شکست دهد و با دست پر به خانه بازگردد.
نفت وگاز که در هفته اول این رقابت‌ها هم توانست شهدای بابلسر را شکست دهد با برد هفته دوم، ۶ امتیازی شد و در صدر جدول رده بندی گروه (ب) لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار گرفت.
نفت وگاز گچساران در هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گچساران میزبان تیم فوتبال ملی حفاری اهواز خواهد بود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس