۱۶:۴۲:۴۷ - چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
مهارت آموزی افق‌های روشنی فراروی توسعه استان می گشاید.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه دانش فنی و مهارت آموزی افق‌های روشنی فراروی توسعه استان می گشاید. جوانان با فراگیری مهارت‌های مختلف خود را برای داشتن شغل و به روز کردن محصولات و نیازهای صنعتی جامعه مهیا کنند.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:   نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد […]

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه دانش فنی و مهارت آموزی افق‌های روشنی فراروی توسعه استان می گشاید. جوانان با فراگیری مهارت‌های مختلف خود را برای داشتن شغل و به روز کردن محصولات و نیازهای صنعتی جامعه مهیا کنند.مهارت آموزی افق‌های روشنی فراروی توسعه استان می گشاید

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:   نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه دانش فنی و مهارت آموزی افق‌های روشنی فراروی توسعه استان می گشاید.

 آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی بعدازظهر چهارشنبه در بازدید از مرکز آموزشی فنی و حرفه ای یاسوج افزود: جوانان با فراگیری مهارت‌های مختلف خود را برای داشتن شغل و به روز کردن محصولات و نیازهای صنعتی جامعه مهیا کنند.

وی بیان داشت: مهارت آموزی در سایر بخشها از جمله کشاورزی، گردشگری و خدمات نیز باید تعمیم داده شود.

 آیت الله ملک حسینی افزود: تجهیز جوانان به دانش فنی و مهارت‌های تخصصی صنایع مختلف، فرصتی استثنایی برای پاسخ دادن به بخش زیادی از نیازهای جامعه است.

وی اظهار داشت: بهره گیری از فرصتهای حرفه آموزی برای نوجوانان و جوانان ضرورت دارد و با توجه به اینکه فضای ادارات از نیروی انسانی اشباع شده، باید با فضاهای اداری خداحافظی کرد.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: داشتن دانش فنی می تواند معطوف به کار باشد و اشتغال در این حوزه به آگاهی فنی نیاز دارد که سازمان فنی و حرفه‌ای بستری مطمئن برای ایجاد فرصت‌های شغلی است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس