۲۱:۰۵:۲۱ - جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
یوسف نادریان سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد.
مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: یوسف نادریان به عنوان سرمربی این تیم در فصل ۹۸-۹۹ برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال انتخاب شده است.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:     مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: یوسف نادریان به عنوان سرمربی این تیم در فصل ۹۸-۹۹ برای […]

مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: یوسف نادریان به عنوان سرمربی این تیم در فصل ۹۸-۹۹ برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال انتخاب شده است.یوسف نادریان سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:     مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: یوسف نادریان به عنوان سرمربی این تیم در فصل ۹۸-۹۹ برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال انتخاب شده است.

سید حمیدرضا حسینی افزود: پس از بررسی گزینه های مختلف یوسف نادریان به عنوان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران انتخاب شده است.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران سابقه صعود به لیگ دسته اول را با نادریان تجربه کرده بود.

او متولد سال ۱۳۴۶ ،دارای مدرک مربیگری درجه A در آسیاست و مربیگری را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است.

حسینی تصریح کرد: تمرینات تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران از فردا شنبه آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه باشگاه استفاده از توان بازیکنان بومی منطقه خواهد بود افزود: در صورتی که کادر فنی نتواند بازیکنان مورد خود را از میان گزینه های بومی تامین کند از بازیکنان تقویتی استفاده خواهد شد.

مدیرعامل تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران اظهار داشت: در انتخاب کادر فنی دست سرمربی را باز گذاشته ایم اما اولویت ما استفاده از مربیان بومی خواهد بود.

نفت و گاز گچساران در بازی های فصل گذشته لیگ دسته دوم فوتبال کشور ۱۱ برد، هشت تساوی و ۴۲ امتیاز کسب کرده بود.

نفت و گاز گچساران در حالی فصل گذشته را به پایان رساند که تنها ۳ امتیاز با تیم صدرنشین و ۲ امتیاز با تیم صعود کرده به مرحله پلی آف اختلاف داشت.

باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله یکی از باشگاه‌های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس