۰:۴۵:۴۴ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
جزئیات تیراندازی به مجتمع مسکونی دادگستری گچساران
پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است. سیمای زاگرس به نقل از میزان:   بازیار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است. وی در تشریح […]

پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است.سیمای زاگرس به نقل از میزان:   بازیار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز ۲۹ بهمن ماه فرد یا افرادی ناشناس با شلیک حدود ۱۲ گلوله به سمت درب پارکینگ مجتمع مسکونی کارکنان دادگستری معروف به میدان سه راهی گچساران، نسبت به تخریب درب پارکینگ و خودرو‌های همکاران اقدام کرده و متواری می‌شوند.

بازیار افزود: در بررسی‌های انجام شده این فرد در ابتدا به شلیک یک تیر و سپس به صورت رگباری به باک خودرو‌های پارک شده اقدام کرده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه هدف ایجاد انفجار و رعب و وحشت میان مردم بوده است، ادامه داد: از طریق دوربین‌های مداربسته مجتمع مسکونی و اطراف آن در حال رصد هستیم.

این مقام قضایی در شهرستان گچساران اضافه کرد: شورای تامین جلسه فوق العاده برگزار و اقدامات و پیگیری‌های لازم از سوی دادستانی و نیروهای امنیتی در حال انجام است و پرونده در دست رسیدگی است.

وی افزود: دراین رابطه یک نفر مظنون شناسایی شده است و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس