۱۴:۱۹:۲۱ - چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به دادگاه احضار شد.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به دلیل عدم نظارت کافی بر بازار خبر داد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به دلیل عدم نظارت کافی بر بازار […]

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به دلیل عدم نظارت کافی بر بازار خبر داد. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان به دلیل عدم نظارت کافی بر بازار خبر داد.

مهرداد کرمی اظهار داشت: احضار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در راستای نظارت بیشتر بر بازار انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه رئیس دستگاه قضایی در زمینه گرانی دغدغه خاصی دارند، عنوان کرد: ورود دادستانی به این مهم از خواسته‌های رئیس دستگاه قضایی بوده است.

کرمی از تشکیل پرونده برای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: این مدیر به دلیل عدم انجام وظایف قانونی و جلوگیری از اجرای قانون در بحث نظارت بر بازار و واحد‌های تولیدی احضار و تفهیم اتهام شد.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پرونده مدیر صنعت، معدن و تجارت در یکی از شعب دادیاری در حال رسیدگی است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس