۱۶:۴۰:۵۷ - چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
مدیرکل جدید بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد + تصاویر
مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون بنیاد مسکن کشور و برخی مسئولان استانی و کارکنان بنیاد مسکن استان معرفی شد.   سیمای زاگرس به نقل از خبردنا: مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون بنیاد مسکن کشور و برخی مسئولان استانی و کارکنان […]

مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون بنیاد مسکن کشور و برخی مسئولان استانی و کارکنان بنیاد مسکن استان معرفی شد. 

سیمای زاگرس به نقل از خبردنا: مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون بنیاد مسکن کشور و برخی مسئولان استانی و کارکنان بنیاد مسکن استان معرفی شد.

حسین جنتی، مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: ایمان و تقوا، رعایت عدالت و انصاف، پرهیز از غرور و خود پسندی، دوری از دنیا پرستی و طمع، گشاده رویی، امنت داری، حافظ بیت المال بودن و خدمت عاشقانه و توجه به مردم دیدگاه امام علی(ع) در زمینه وظایف یک مدیر در جامعه اسلامی است.

وی افزود: بخش عمده ای از فعالیتهای بنیاد مسکن در رابطه با محرومان است که امیدوارم با همکاری مجموعه بنیاد مسکن استان، حمایت بنیاد مسکن کشور، استاندار، مسئولان استانی و محلی و مجمع نمایندگان استان بتوانم خدمتی صادقانه و بدون ریا به مردم استان انجام دهم.

همچنین ابراهیم فرزانه، مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: بدون از تلاش همکارانم هیچ گونه عملکردی نداشته ام و اگر کوتاهی بود مقصر بنده حقیر بودم.

وی افزود: ۳۰۰۰ وام برای بازسازی واحدهای مسکونی روستایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا سال ۹۳ در سطح استان پرداخت شده بود که این تعداد در طی چهارسال اخیر به ۵۵۴۸ واحد مسکونی رسید.

فرزانه اظهارکرد: ۶ میلیارد تومان تا سال ۹۳ تسهیلات بلاعوض در استان پرداخت شده بود که این میزان در چهار سال اخیر به ۶۲ میلیارد تومان افزایش یافت.

مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار و ۷۴۱ مورد تسهیلات بهسازی از ابتدای انقلاب تا سال ۹۳ در استان پرداخت شده بود که طی چهارسال اخیر این ۸۳۶۷ مورد پرداخت شد.

فرزانه با بیان اینکه برای خوشی هیچ نماینده ای در استان کار نکرده ام بلکه برای مردم کار کردم، تصریح کرد: در طول ۳۶ سال انقلاب اسلامی یک میلیون و ۲۸۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر روستایی استان انجام شده بود در حالی که در چهار سال اخیر دو میلیون و ۵۰۰هزار متر مربع آسفالت در معابر روستایی کار شده است.

وی با اشاره به بافت فرسوده گچساران در این استان ادامه داد: با تلاش بنیاد مسکن طی دو سال گذشته بازشازی ۳۰۰۰واحد مسکونی شروع شد که ۱۵۰۰ واحد در حال بازسازی و یک سوم از این واحدها تمام شده است.

مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: امیدوارم در طول مدیریتم کوتاهی نکرده باشم و اگر کوتاهی شده مردم استان ما را ببخشند.

همچنین عزیز فَیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: متوسط جمعیت روستایی استان حدود ۲۳ درصد است در حالی که جمعیت روستایی این استان ۴۵ درصد است که باید به این جمعیت توجه بیشتر شود و خدمات ارائه دهیم.

وی افزود: طی چهارسال اخیر با همکاری مجمع نمایندگان استان نهضت آسفالت در روستاهای استان اجرا شد و کار بزرگی انجام شد.

فَیلی اظهارکرد: در سطح کشور ۹۸۶۰واحد مسکونی در زمینه بازآفرینی بافت های فرسوده تعریف شده که ۳۰۰۰واحد از این میزان در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است.

حجت الاسلام سید فرج الله موسوی اطهر، مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور روحانیت نیز گفت: بنیاد مسکن در حال حاضر اقدامات اساسی و خدمات خوبی را در مناطق مختلف شهری و روستایی انجام دادند و ان شاء الله مردم و مسئولان نیز کمک کنند.

وی افزود: مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان زمانی مسئولیت را برعهده گرفتند که وضعیت مالی کشور با مشکلات و محدودیت هایی مواجه است و توقعات بالاست که همه بخصوص نمایندگان مجلس باید مدیر جدید را کمک کنند.

 در پایان این مراسم از زحمات”ابراهیم فرزانه”، مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و حسین جنتی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

گفتنی است که حسین جنتی دارای مدرک تحصیلی دکترای در رشته برنامه ریزی شهری با ۱۷سال سابقه کار اجرایی در بنیاد مسکن پیش از این معاون مسکن شهری، قایم مقام مدیرکل و مدیر حراست بنیاد مسکن استان را بر عهده داشت .

ابراهیم فرزانه حدود ۵۰ ماه(۴سال و دو ماه) مسئولیت بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشتند

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس