۱۰:۲۴:۲۹ - شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶
۲ هزار قلم کالای فنی مورد نیاز شرکت نفت گچساران در کشور تولید شد.
قراردادهایی از سوی شرکت نفت گچساران با سازندگان و تولیدکنندگان داخلی برای ساخت بیش از ۶۰۰ قلم کالای مورد شرکت نفت به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در سال جاری منعقد شده است.   هوشنگ صیدالی، ارزش ریالی قطعه های ساخته شده توسط تولیدگنندگان داخلی را ۲۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد. وی بیان کرد: این اقلام در […]

قراردادهایی از سوی شرکت نفت گچساران با سازندگان و تولیدکنندگان داخلی برای ساخت بیش از ۶۰۰ قلم کالای مورد شرکت نفت به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در سال جاری منعقد شده است.  
هوشنگ صیدالی، ارزش ریالی قطعه های ساخته شده توسط تولیدگنندگان داخلی را ۲۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
وی بیان کرد: این اقلام در قالب ۷۰۰ درخواست از سوی بخش های مختلف شرکت نفت توسط شرکت های داخلی ساخته شده است.
صیدالی ابراز کرد: همچنین در این مدت بیش از ۱۲۰ اقلام صنعتی مورد نیاز نگهداری و تعمیرات این شرکت با هزینه ای بیش از ۱۵ میلیارد ریال توسط تولید کنندگان داخلی ساخته شد.


مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:۲۱ میلیارد ریال در کارگاه مرکزی و تعمیرات این شرکت از سال گذشته تاکنون صرفه جویی شده است.
صیدالی تصریح کرد: قراردادهایی از سوی این شرکت با سازندگان و تولیدکنندگان داخلی برای ساخت بیش از ۶۰۰ قلم کالای مورد شرکت نفت به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در سال جاری منعقد شده است.
وی، حمایت از سازندگان و تولید کنندگان داخلی و توانمندسازی آنها را در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ضروری دانست .
صیدالی افزود: این شرکت با هدف استفاده مطلوب از منابع مالی، کاهش هزینه‌ها، ارتقاء توان و سرعت تأمین کالا و اتخاذ رویکرد حمایت از تولیدات داخلی، بهبود سطح سرویس دهی و جلب رضایت مشتریان،متقاضیان کالا، جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و افزایش ضریب ایمنی کارکنان، بهره‌‌گیری از فناوری های روز اطلاعات و ارتباطات را در جهت تحقق اهداف کلان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در ادامه نهمین نمایشگاه نفت اهواز را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: انتظار می رود بعد از نمایشگاه تعاملات سازنده ای با شرکت های تولید کننده جدید در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی آغاز شود.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب است.
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران زیرمجموعه‌ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در زمینه استخراج، پالایش و انتقال نفت خام، گاز طبیعی و تولید میعانات گازی فعالیت می‌کند.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در چهار استان فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان فعالیت دارد.
این شرکت دارای ۱۰ واحد بهره برداری، ۱۰ واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع: ایرنا

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس