۱۶:۳۱:۱۶ - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
مرگ نوزدهمین بیمار کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد/  فوت ۵ بیمار  گچسارانی در ۲۴ ساعت
از روز گذشته تاکنون با فوت ۵ بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان گچساران شمار جانباختگان این بیماری در استان به ۱۹ نفر رسید.     سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  از روز گذشته تاکنون با فوت ۵ بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان گچساران شمار جانباختگان این بیماری در استان به ۱۹ نفر […]

از روز گذشته تاکنون با فوت ۵ بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان گچساران شمار جانباختگان این بیماری در استان به ۱۹ نفر رسید. 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  از روز گذشته تاکنون با فوت ۵ بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان گچساران شمار جانباختگان این بیماری در استان به ۱۹ نفر رسید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران با بیان اینکه ۱۹ بیمار کرونایی در بیمارستان معین شهر گچساران بستری هستند گفت: از روز گذشته تا امروز یازدهم تیرماه ۵ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان جان باختند.

دکتر غلامیان با اشاره به جان باختن ۴ بیمار از این تعداد طی ۲ روز گذشته افزود: صبح امروز هم جوان ۲۲ ساله گچسارانی که از چند روز قبل در بیمارستان شهید رجایی در بخش بیماران کرونایی بستری شده بود جان خود را از دست داد در حالیکه وی هیچگونه بیماری زمینه‌ای نداشت.

وی با بیان اینکه حال ۲ نفر از بیماران بستری در مراکز درمانی این شهرستان هم وخیم است اضافه کرد: بنا بر اعلام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وضعیت شهرستان گچساران به لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا قرمز اعلام شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس