۲:۲۶:۵۰ - جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹
ابتلای مجدد خانواده چهار نفری به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
در کهگیلویه و بویراحمد یک خانواده چهار نفره پس ار دوماه بهبودی از کرونا، دوباره به کرونا مبتلا شدند. این خانواده در مرحله دوم بیماری با عوارض شدیدتری مواجه شده‌اند.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:   سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در کهگیلویه و بویراحمد یک خانواده چهار نفره پس ار دو ماه بهبودی […]

در کهگیلویه و بویراحمد یک خانواده چهار نفره پس ار دوماه بهبودی از کرونا، دوباره به کرونا مبتلا شدند. این خانواده در مرحله دوم بیماری با عوارض شدیدتری مواجه شده‌اند.ابتلای مجددخانواده چهارنفری به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:   سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در کهگیلویه و بویراحمد یک خانواده چهار نفره پس ار دو ماه بهبودی از کرونا، دوباره به کرونا مبتلا شدند.

 پرویز یزدانپناه پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: این خانواده در مرحله دوم بیماری با عوارض شدیدتری مواجه شده‌اند.

وی با بیان اینکه این امر، یک مورد نادر از بیماری کرونا در کشور است، گفت: در این افراد، ایمنی در سیستم بدنی نسبت به کرونا ایجاد نشده و از یک فرد مبتلا به کرونا، بیمار شده‌اند.

یزدانپناه تصریح کرد: از ۱۰ خرداد تاکنون میزان ابتلاء به کرونا افزایش یافته و روزانه بین ۳۰ تا ۵۰ بیمار مبتلا به کوئید ۱۹ در استان شناسایی می‌شود.

وی افزود: توپوگرافی افرادی که به کرونا مبتلا شدند مشخص شده اما هنوز اطلاعات کاملی نداریم اما در مواردی علت آلودگی، ادارات، اصناف، پاساژها، مراسمات و عروسی‌ها بودند.

یزدانپناه اظهار داشت: در گذشته از هر ۱۰۰ نمونه آزمایشگاهی پنج تا هشت مورد مثبت بود اما در حال حاضر از ۱۰۰ نمونه موارد مثبت ۱۲ تا ۲۰ مورد بوده و اکنون ابتلاء به کرونا در استان سه برابر افزایش یافته است.

وی افزود: روزانه در بیمارستان‌های استان ۱۲ تا ۱۴ بیمار کرونایی داشتیم اما اکنون تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان به ۳۱ نفر رسیده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس