۱۰:۴۳:۳۹ - سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران صادر شد
رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد.      سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد. رضا غریب‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران از صدور […]

رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد. کهگیلویه و بویراحمد| رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران صادر شد

 

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد.

رضا غریب‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران از صدور احکام متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران خبر داد و اظهار داشت: متهمان این پرونده ۲۱ نفر شامل کارمندان شهرداری، عضو سابق شورای شهر و چند دلال و کارمند هستند.

رئیس دادگستری شهرستان گچساران افزود: اختلاس، جعل، استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع و کلاهبرداری اتهاماتی است که به این افراد وارد شده است.

غریب‌پور با تشریح جزئیات این پرونده، عنوان کرد: طبق بررسی‌ها، ارباب‌ رجوع‌ها باید برای تمدید پروانه ساخت یا عوارض پولی به حساب شهرداری واریز می‌کردند که این افراد پول را از ارباب رجوع دریافت کرده و به حساب خود واریز می‌کردند.

رئیس دادگستری شهرستان گچساران تصریح کرد: این افراد، سپس فیش جعلی تهیه و از طریق تبانی، فیش جعلی را در پرونده ارباب رجوع در امور مالی شهرداری ثبت می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه رای  این پرونده، قبلاً در دادگستری گچساران صادر شده بود، ابراز کرد: پس از اعتراض متهمان، این رای با تغییر جزئی در دادگاه تجدیدنظر استان تایید و ابلاغ شد.

غریب‌پور بیان کرد: رای این افراد حبس طولانی‌مدت، انفصال از خدمات دولتی و رد مال است که به زودی به اجرای احکام دادگستری ارسال می‌شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس