۱۸:۵۶:۰۶ - یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
افزایش مبتلایان کرونا در گچساران  به ۲۵۵ نفر
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا هم اکنون در شهرستان گچساران ۲۵۵ نفر است در حالی که در ماه های گذشته ۷۴ نفر بود. ۷۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان معادل ۱۸۱ نفر در یک ماه گذشته بوده است.     سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار گچساران گفت: ۷۰ درصد از مبتلایان به […]

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا هم اکنون در شهرستان گچساران ۲۵۵ نفر است در حالی که در ماه های گذشته ۷۴ نفر بود. ۷۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان معادل ۱۸۱ نفر در یک ماه گذشته بوده است.۷۰ درصد از مبتلایان کرونا در گچساران در یک ماه اخیر بوده است

 

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار گچساران گفت: ۷۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان معادل ۱۸۱ نفر در یک ماه گذشته بوده است.

علی خوان پایه روز یکشنبه درنشست ستاد پیشگیری از شیوع بیمار کرونا افزود: افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خرداد امسال در این شهرستان ۲ و نیم برابر افزایش یافته که نگران کننده است و باید به این موضوع توجه ویژه شود.

وی بیان کرد: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا هم اکنون در این شهرستان ۲۵۵ نفر است در حالی که در ماه های گذشته ۷۴ نفر بود.

خوان پایه ابراز کرد: با توجه به وضعیت قرمز ویروس کرونا در این شهرستان متاسفانه هر روز بر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزوده می شود.
فرماندار گچساران گفت:  تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان بعد از طرح فاصله گذاری اجتماعی ۲ و نیم برابر شده است.
وی تصریح کرد: مردم هشدارهای مسئولان و کادر درمانی در خصوص ویروس کرونا را جدی بگیرند و به دستورالعمل‌های ابلاغی در این زمینه عمل کنند.

خوان پایه گفت: ویروس کرونا برخلاف تصوری که مردم عامه فکر می کردند در تابستان ضعیف نشده و تعداد مبتلایان افزایش یافته است.
فرماندار گچساران اظهار داشت: علت مبتلا شدن ۱۸۱ نفر در این شهرستان در خرداد امسال به ویروس کرونا از سر گیری زندگی عادی، توجه نکردن رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی تاکید شده است.
خوان پایه تصریح کرد: حضور در تجمعات، مراسم ختم و عروسی و همچنین مکان های پر ازدحام خطر شیوع و انتقال ویروس کرونا را افزایش خواهد داد.

وی گفت: بازگشایی صنوف  و سفر برخی از شهروندان گچسارانی به استان های خوزستان و بوشهر موجب جهش چشمگیر تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان شده است.

خوان پایه  تصریح کرد: استفاده از ماسک برای تمامی دستگاه‌های اجرایی اجباری است و متولیان امر در صورتی که دستورالعمل های بهداشتی را جدی نگیرند با آنها برخورد خواهد شد.
وی ابراز کرد: برگزاری مراسمات عروسی و عزاداری و تجمعات در شهر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
خوان پایه اظهار داشت: از ابتدای انتشار ویروس کرونا در اسفند سال ۱۳۹۸ تاکنون ۲ هزارو ۱۴۳ مورد نمونه گیری کرونا در گچساران انجام شده است.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهکیلویه و بویراحمد قرار ارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس