۰:۵۰:۰۷ - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
کهگیلویه و بویراحمد در آستانه وضعیت قرمز/ شمار قربانیان کرونا به ۱۱ نفر رسید
شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید. ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند. سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین […]

شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید. ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 11 نفر رسید

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیست و هفتمین روز از خرداد ۹۹ در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.
 دکتر پرویز یزدانپناه با بیان اینکه ۳ بیمار نیز در بخش آی سی یو بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۷۴۰ بیمار گزارش شده است.

وی از افزایش آمار قربانیان کووید ۱۹ در استان خبر داد و ابراز داشت: متاسفانه بیمار هم استانی مبتلا به کرونا که دارای بیماری زمینه ای بود نیز در ۲۷ خردادماه ۹۹  در بیمارستان شهید جلیل یاسوج فوت شد که با احتساب این مورد فوتی، شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به ۱۱ مورد رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امروز نیز جواب ۲۸۲ نمونه از آزمایشگاه سلولی مولکولی دریافت شد که تعداد موارد مثبت مانند روزهای قبل روندی صعودی داشته است.

وی یادآور شد: کرونا بیماری ناشناخته ای است که در بدن هر فرد، اعمال و رفتار متفاوتی دارد اما نگرانی ما از بیمارانی است که بدون داشتن علائم مشخص، این بیماری را به دیگران منتقل می‌کنند.
دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: با توجه به سیر صعودی بیماری در کشور و استان، همه افراد ملزم به استفاده از ماسک و وسایل حفاظتی به خصوص در مکان های عمومی؛ به خصوص در ادارات هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس