۰:۳۷:۲۹ - یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فتح: ۱۰۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت […]

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است.تقدیر فرمانده سپاه فتح از اقدامات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است.

سردار حمید خرمدل در نشست با کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: ۱۰۰ طرح و پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف از جمله آبرسانی، ساخت خانه عالم، بهداشت، مسجد و در دست اجرا بوده که طبق برنامه زمان بندی شده نیمه دوم سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر اینکه در کنار مردم بودن یکی از مهمترین رسالت‌های سپاه است، عنوان کرد: استخر شنای ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با دو حوضچه برای افراد کوچک سال و بزرگسال در دست ساخت بوده که امیدوارم تا پایان امسال نیز به بهره برداری برسد.

خرمدل با اشاره به دست در اجرا‌بودن تکمیل تجهیزات بیمارستان  سپاه فتح و مجتمع تالار لاله، ادامه داد: خدمات و اقدامات نیروی مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در مقابله با شیوع ویروس کرونا، آتش‌سوزی‌ مراتع و جنگل‌ها و توزیع کمک‌های مومنانه قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: با شیوع ویروس کرونا مجموعه سپاه فتح در رده‌های مختلف و نواحی پای کار آمدند و در زمینه تولید ماسک، ژل بهداشتی، مواد ضدعفونی، فعالیت در ایستگاه‌های غربالگری و گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی سنگ تمام گذاشتند.

خرمدل بیان کرد: سپاه فتح و بسیج با همکاری ستاد اجرایی فرمان ‌امام ‌(ره) و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تحقق فرمایش امام خامنه‌ای در چندین مرحله بسته‌های معیشتی را بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس