۱۹:۲۵:۳۱ - دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
شمار مبتلایان کرونادر کهگیلویه و بویراحمد به مرز ۶۰۰ بیمار رسید
از مجموع جواب های دریافت شده امروز، ۸ مورد مثبت شناسایی شد. با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۵۹۹ بیمار رسید. ۱ مرد و ۴ زن در شهرستان بویراحمد و ۱ مرد و ۲ زن در شهرستان لنده می باشند.   سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج […]

از مجموع جواب های دریافت شده امروز، ۸ مورد مثبت شناسایی شد. با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۵۹۹ بیمار رسید. ۱ مرد و ۴ زن در شهرستان بویراحمد و ۱ مرد و ۲ زن در شهرستان لنده می باشند. 

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد در بیست و نهمین روز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، گفت: از مجموع جواب های دریافت شده امروز، ۸ مورد مثبت شناسایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۵۹۹ بیمار رسید.

وی افزود: از شمار مبتلایان جدید استان ۱ مرد و ۴ زن در شهرستان بویراحمد و ۱ مرد و ۲ زن در شهرستان لنده می باشند.

وی با اشاره به اینکه ۶ بیمار از خوشه های قدیمی بوده اند، عنوان کرد: ۱ بیمار سابقه سفر به اهواز را داشته و ۱ بیمار دیگر نیز ساکن اهواز بوده و هم اکنون بیمارستان معین کرونای استان بستری شده است.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: در چنین شرایطی باید در منزل بمانیم، زیرا خانه ما امن ترین محل در مقابله با بیماری کرونا است اما اگر ضرورت دارد که برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم باید نکات بهداشتی و حفاظتی در مقابل این ویروس خطرناک را رعایت کنیم.

وی یادآور شد: با توجه به بازگشایی مدارس و اصناف مردم توجه داشته باشند، هنگام انجام خرید باید فاصله یک متری خود را با دیگران حفظ کنند و هنگامی که به منزل برگشته ماسک را به درستی خارج کرده و سپس آن را دفع کنند. همچنین به فرزندان خود نیز به طور مستمر و صحیح، نکات مهم بهداشتی را جهت حضور در مدارس یادآوری نمایند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس