۱۶:۳۳:۲۶ - جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
افزایش شمار مبتلایان کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد به ۵۰۲ نفر
از  ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد. مجموع مبتلایان کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۵۰۲ نفر افزایش یافت.   سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در دوازدهمین روز از […]

از  ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد. مجموع مبتلایان کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۵۰۲ نفر افزایش یافت. 

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در دوازدهمین روز از اردیبهشت ماه ۹۹، اعلام کرد.

دکتر پرویز یزدانپناه گفت: از  ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش شمار مبتلایان کرونا ویروس در استان به ۵۰۲ مورد، افزود: این موارد جدید شامل یک بیمار زن در شهرستان بویراحمد، شش بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان کهگیلویه و دو بیمار مرد و یک بیمار زن در گچساران هستند.

وی گفت  ده نفر از این افراد با خوشه های قبلی در ارتباط بوده اند.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: در چنین شرایطی باید حتی الامکان در منزل بمانیم و فقط با رعایت کامل نکات بهداشتی و بنا به ضرورت و برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم.

وی یادآور شد: با توجه به بازگشایی اصناف مردم توجه داشته باشند که حضور بی مورد و تجمع در بازار می تواند برای جامعه خطر آفرین باشد و باید از این کار پرهیز شده و خریدهای غیر ضرور به بعد از مهار کامل ویروس کووید ۱۹ موکول شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس