۲۳:۱۶:۲۰ - دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
ماجرای استعفای محسن دلاویز چیست؟
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت. سیمای زاگرس به نقل از مردم‌سالاری‌آنلاین: شنیده‌ها حاکیست محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت استعفا داده است. محسن دلاویز که از اردیبهشت سال ۹۷ با […]

محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت.محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی درگفت‌و‌گو با «ایران»: سالی ...

سیمای زاگرس به نقل از مردم‌سالاری‌آنلاین: شنیده‌ها حاکیست محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت استعفا داده است.

محسن دلاویز که از اردیبهشت سال ۹۷ با حکم بیژن زنگنه وزیر نفت به عنوان مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت انتخاب شده بود، پس از دو سال، امروز دوشنبه، استعفای خود را تقدیم زنگنه کرده است.
دلاویز که در زمان مدیریت آقازاده بر سازمان انرژی اتمی، سخنگوی سازمان بود، مسئولیتهای دیگری را هم در دوره های مختلف بر عهده داشته است؛ از جمله مدتی مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد بود و از دی ماه ۹۳ به عنوان معاون صندوق بازنشستگی صنعت نفت و سپس در اسفند ۹۵ به عنوان مدیرعامل شرکت نفت خزر منصوب شد که توافق نفتی ایران و جمهوری آذربایجان که فروردین سال ۹۷ به امضای روسی جمهوری دو کشور رسید مهمترین دستاورد مدیریت دلاویز در نفت خزر بود.
پذیرش استعفای محسن دلاویز
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت.
یک منبع آگاه با بیان اینکه این چندمین بار است که دلاویز از سمت خود استعفا داده است گفت : دلاویز چندین بار استعفای خود را تقدیم زنگنه کرده بود که هر بار از سوی وزیر نفت پذیرفته نمی شد، اما این بار از سوی زنگنه با استعفای وی موافقت شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس