۱۲:۵۱:۱۷ - یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش آمار به ۴۶۷ نفر
در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه از مجموع ۲۰۰ جواب دریافت شده ۱۳ مورد مثبت گزارش و شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۶۷ بیمار رسید.   سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی روزهای گذشته از سوی وزرات ممنوعیت اعلام آمار مبتلایان به کرونا […]

در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه از مجموع ۲۰۰ جواب دریافت شده ۱۳ مورد مثبت گزارش و شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۶۷ بیمار رسید. 

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی روزهای گذشته از سوی وزرات ممنوعیت اعلام آمار مبتلایان به کرونا توسط دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد که خوشبختانه توانستیم مجوز اعلام وضعیت و تعداد بیماران کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد را کسب نماییم.

دکتر یزدانپناه در ویدئو کنفرانس ستاد استانی مقابله با کرونا با ریاست محترم جمهور افزود: در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه از مجموع ۲۰۰ جواب دریافت شده ۱۳ مورد مثبت گزارش و شمار مبتلایان به کرونا به ۴۶۷ بیمار رسید.

وی ضمن قدردانی از مسئولان وزارت بهداشت گفت: مجددا از همکارانمان در وزارت بهداشت که مجوز اعلام امار استانی مبتلایان را صادر نمودند، تشکر می کنیم.

دکتر یزدانپناه بااشاره به اینکه از این پس آمار به صورت روزانه اعلام می شود، ابراز داشت: آزمایشگاه ویروس شناسی استان ظرفیت بیماریابی ۲۰۰ نمونه در روز را دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس