۱۶:۳۷:۳۷ - جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
شناسایی بیش از ۶۸ هزار مبتلا به کرونا در ایران/ ۴۲۳۲ نفر جان باخته‌
با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۸۱۹۲ نفر رسید. تا کنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند. سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انجام بیش از ۲۴۲ هزار تست تشخیص کرونا در کشور خبر داد. دکتر کیانوش […]

با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۸۱۹۲ نفر رسید. تا کنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند.سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انجام بیش از ۲۴۲ هزار تست تشخیص کرونا در کشور خبر داد.

دکتر کیانوش جهانپور با بیان این مطلب افزود: از دیروز تا امروز ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۹۷۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
وی با اشاره به این که با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۸۱۹۲ نفر رسید، افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: تا کنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند.
دکتر جهانپور در ادامه گفت: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۳۵۴۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.
وی با اشاره به این که ۳۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت شدید این بیماری، تحت مراقبت قرار دارند، گفت: تا کنون ۲۴۲ هزار و ۵۶۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس