۱۷:۱۵:۰۷ - جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه بویراحمد به ۲۱۷ نفر افزایش یافت
تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد تا امروز  ۲۱۷ نفر شامل ۱۱۹ مرد و ۹۸ زن است. از ۷ مورد مثبت شناسایی شد، ۶ بیمار شامل ۳ زن و ۳ مرد در بویراحمد، ۱ بیمارزن در چرام شناسایی شده است.   سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج […]

تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد تا امروز  ۲۱۷ نفر شامل ۱۱۹ مرد و ۹۸ زن است. از ۷ مورد مثبت شناسایی شد، ۶ بیمار شامل ۳ زن و ۳ مرد در بویراحمد، ۱ بیمارزن در چرام شناسایی شده است. 

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان کرونای استان در بیست و دوم فروردین ماه را اعلام نمود.

دکتر پرویز یزدانپناه گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد تا امروز  ۲۱۷ نفر شامل ۱۱۹ مرد و ۹۸ زن است.

وی بابیان اینکه از ۱۲۶ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک ۷ مورد مثبت شناسایی شد، اذعان داشت: ۶ بیمار شامل ۳ زن و ۳ مرد در بویراحمد، ۱ بیمار زن در چرام شناسایی شده است.

وی خاطر نشان کرد:  هر ۷ بیمار شناسایی شده در تماس با بیمار کرونایی مثبت بوده و از خوشه های قدیمی محسوب می شوند.

دکتر یزدانپناه ضمن تقدیر از حوزه بهداشت که در راستای اجرای مرحله دوم غربالگری، گفت: شهروندان در اجرای این مرحله به تماس‌های سامانه ۱۹۰و ۴۰۳۰ پاسخ داده و با ماموران بهداشتی همکاری لازم را داشته باشند.   

وی تصریح کرد: بدلیل همین پایش های مداوم و همکاری مردم و تلاش شبانه روزی کادر درمان، خوشبختانه در دو هفته اخیر هیچ مرگ بیمار کرونایی در استان مشاهده و ثبت نشده است‌.

دبیر ستاد استانی کرونا از عموم مردم خواست تا همچون روزهای گذشته‌رعایت فاصله گذاری فیزیکی و اصول بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضرور را جدی بگیرند زیرا در صورتی که شهروندان ،فاصله گذاری فیزیکی و نکات بهداشتی را رعایت نکنند تداوم بیماری در منطقه طولانی مدت خواهد بود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس