۱۹:۱۹:۱۴ - پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۱۰ نفر
۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیست و یکمین روز از فروردین ماه در استان شناسایی شده و شمار مبتلایان استان به ۲۱۰ بیمار رسیده است.    سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیست و یکمین روز از فروردین ماه در […]

۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیست و یکمین روز از فروردین ماه در استان شناسایی شده و شمار مبتلایان استان به ۲۱۰ بیمار رسیده است.  

سیمای زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیست و یکمین روز از فروردین ماه در استان شناسایی شده و شمار مبتلایان استان به ۲۱۰ بیمار رسیده است.

 دکتر پرویز یزدانپناه عنوان کرد: این تعداد مبتلا از ۲۱۵ نمونه آزمایش گرفته شده از بیماران به دست آمده است. 

وی اضافه کرد: خوشبختانه امروز آزمایشگاه  تشخیص مولکولی و آزمایشگاه مرجع تشخیص کرونا ویروس با حضور استاندار محترم و نماینده ولی فقیه در استان به بهره برداری رسید.

دکتر یزدانپناه ابراز داشت: راه اندازی این آزمایشگاه نقطه عطفی در حوزه بهداشت و درمان استان بوده و از این پس تست تشخیص ویروس کووید ۱۹ بیماران استان کهگیلویه و بویراحمد در این آزمایشگاه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نیازی به ارجاع آنها به آزمایشگاه های خارج استانی نخواهیم داشت.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، اضافه کرد: از عموم مردم خواهشمندیم جهت آگاهی از وضعیت سلامت خود به سایت salamat.gov.ir مراجعه کرده و در صورت داشتن هر گونه سوال با سامانه ۴۰۳۰ تماس حاصل نمایند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس