۱۱:۴۲:۱۷ - چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
بازدید سرزده استاندار کهگیلویه و بویراحمد از چرام
در نشست هم اندیشی استاندار که به صورت مشترک با مسئولان استانی به همراه فرمانداران و روسای شبکه‌های بهداشت شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، بهمئی وچرام برگزار شد آخرین وضعیت این شهرستان‌ها بررسی شد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای پی‌گیری وضعیت کرونا به شهرستان چرام سفر کرد.  استاندار کهگیلویه و […]

در نشست هم اندیشی استاندار که به صورت مشترک با مسئولان استانی به همراه فرمانداران و روسای شبکه‌های بهداشت شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، بهمئی وچرام برگزار شد آخرین وضعیت این شهرستان‌ها بررسی شد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای پی‌گیری وضعیت کرونا به شهرستان چرام سفر کرد.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و همراهی جمعی از مدیران استانی به منظور بررسی آخرین وضعیت شهرستان چرام و اطلاع از روند مقابله و مبارزه با شیوع ویروس کرونا به شهرستان چرام سفر کرده است گفت: علاقه‌مند بودیم در همه مناطق حاضر می‌شدیم، اما در سفر‌ها افرادی که مشایعت می‌کنند و افرادی که استقبال می‌کنند خود این تجمع‌ها موجب شیوع هر چه بیشتر بیماری می‌شود.

حسین کلانتری در نخستین سفر خود بعد از شیوع ویروس کرونا به شهرستان‌های استان افزود: یکی از دلایل عدم سفر به شهرستان‌ها در چنین وضعیتی رعایت دستورات و پروتکل‌های بهداشتی بوده است.
در نشست هم اندیشی استاندار که به صورت مشترک با مسئولان استانی به همراه فرمانداران و روسای شبکه‌های بهداشت شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام برگزار شد آخرین وضعیت این شهرستان‌ها بررسی شد.
استاندار در این نشست اهتمام، جدیت مسئولان و همراهی و مشارکت مردم را از مهمترین اولویت‌های مقابله با این ویروس برشمرد و گفت: همچنان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، غربالگری و توجه ویژه به پویش «در خانه بمانید» از مهمترین راهکار‌های مقابله با این ویروس است.
در این نشست علاوه بر بررسی و رصد آخرین وضعیت چهار شهرستان گرمسیری به ویژه شهرستان چرام، روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ها نیازمندی‌ها مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند.
کلانتری با اشاره به سفر خود به شهرستان چرام اضافه کرد: شهرستان چرام به دلایلی از جمله برخی سفر‌ها و حضور بیش از اندازه افراد از سایر مناطق کشور به این شهرستان کمی اوضاع متفاوت‌تری نسبت به سایر مناطق استان پیدا کرد.
استاندار با اشاره به این که خوشبختانه استان نسبت به سایر استان‌ها وضعیت بهتری دارد افزود: با اقداماتی که از همان ابتدا انجام شد و حضور همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها و سازمان‌های اثرگذار در میدان توانستیم با برنامه‌ریزی و اقدامات موثر و شبانه‌روزی وضعیت را تا حدود زیادی کنترل کنیم.
کلانتری گفت: دانشگاه علوم پزشکی و کادر بهداشتی و درمانی استان نیز به صورت جهادی در میدان حضور دارند و اکنون از نظر تخت بیمارستانی و سایر ملزومات و امکانات در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم.
استاندار اضافه کرد: نشست‌ها و جلسات ستاد پیشگیری استانی و شهرستانی به خوبی و با مصوبات کارگشا برگزار می‌شود و تاکنون درصد بسیار بالایی از این مصوبات اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه همه دست در دست هم به وظایف خود عمل می‌کنند افزود: امیدواریم مردم همان گونه که در این مدت همکاری لازم را داشتند باز هم از اقدامات غیر ضرور و مسافرت‌ها و دید و بازدید‌ها بپرهیزند تا بتوانیم در کنترل هر چه بیشتر ویروس عملکرد بهتری داشته باشیم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس