۱۴:۲۶:۵۲ - دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
جدیدترین آمار قطعی کرونا؛ بیش از ۴۱ هزار مبتلا و ۲۷۵۷ نفر جان باخته
از ظهر دیروز تا امروز ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۳۱۸۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به  ۴۱۴۹۵ مورد رسید.     سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۱۳۹۱۱ نفر […]

از ظهر دیروز تا امروز ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۳۱۸۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به  ۴۱۴۹۵ مورد رسید.دکتر

 

 

سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۱۳۹۱۱ نفر از بیماران کرونا بهبود یافته و ترخیص شده اند و این روند ادامه دارد.

دکتر کیانوش جهانپور اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۳۱۸۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به  ۴۱۴۹۵ مورد رسید.

وی افرود: جای خرسندی است که تاکنون ۱۳۹۱۱ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند و این روند ادامه دارد.

دکتر جهانپور خاطرنشان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به ۲۷۵۷ نفر رسید.

وی با بیان اینکه ۳۵۱۱ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند، تصریح کرد: تا ظهر امروز بیش از ۶۳ میلیون نفر در غربالگری کرونا مشارکت داشته اند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت بیان کرد: مردم حتما برای خوداظهاری و آگاهی از وضعیت سلامتی خود به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس