۱۴:۴۲:۱۱ - دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
افزایش شمار مبتلایان کرونا در کشور به ۲۳۰۴۹ نفر/ اعلام میانگین سنی مبتلایان و جانباختگان
بر اساس یافته های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، ۱۴۱۱  مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید۱۹ در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۳۰۴۹ نفر افزایش یافت.   سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:    سخنگوی […]

بر اساس یافته های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، ۱۴۱۱  مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید۱۹ در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۳۰۴۹ نفر افزایش یافت. 

سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:    سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۸۳۷۶ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند.

 دکتر کیانوش جهانپور، درخصوص جدیدترین آمار ابتلا به کووید۱۹ در کشور، اظهار کرد: بر اساس یافته های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، ۱۴۱۱  مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید۱۹ در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۳۰۴۹ نفر رسید.

وی افزود: خوشبختانه ۸۳۷۶ نفر از بیماران کرونا در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

دکتر جهانپور با بیان اینکه متاسفانه با جان باختن ۱۲۷ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۸۱۲ نفر رسید، تصریح کرد: تاکنون بیش از ۳۶ میلیون نفر در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری شده اند که بسیار ارزشمند است.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: میانگین سنی مبتلایان به کرونا در کشور حدود ۵۹ سال و میانگین سنی درگذشتگان، حدود ۶۴ سال بوده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس