۱۶:۴۱:۲۲ - دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
افزایش شمار مبتلایان کروناویروس در کهگیلویه و بویراحمد به ۸۶ نفر
متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد.   سیمای زاگرس به نقل از دانشگاه یاسوج: سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از شناسایی ۱۳ مورد جدید مبتلا به […]

متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد.


 

سیمای زاگرس به نقل از دانشگاه یاسوج: سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از شناسایی ۱۳ مورد جدید مبتلا به کروناویروس در این استان خبر داد.

دکتر محمدمهدی بانشی سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن هشدار در مورد افزایش ابتلای به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد، از شناسایی ۱۳ مورد جدید مبتلا به کویید ۱۹ در استان خبر داد.

 دکتر محمدمهدی بانشی گفت: متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس