۱۶:۲۶:۴۱ - جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
 دومین مرگ بیماران مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
بر اساس اعلام یافته‌های آزمایشگاهی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا امروز یکم فروردین ماه ۹۹، در این استان به دلیل داشتن بیماری زمینه‌ای فوت کرد.   سیمای زاگرس نقل از ایرنا:   سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ویروس کرونا تاکنون جان ۲ نفر از شهروندان […]

بر اساس اعلام یافته‌های آزمایشگاهی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا امروز یکم فروردین ماه ۹۹، در این استان به دلیل داشتن بیماری زمینه‌ای فوت کرد.خبر فوری/ باز هم ناامنی در ترکیه؛ ترور افسر پلیس در میدان مرکزی ...

 

سیمای زاگرس نقل از ایرنا:   سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ویروس کرونا تاکنون جان ۲ نفر از شهروندان این استان را گرفته که هر ۲ مورد آن ها در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری بودند.

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با یک نفر افزایش به ۶۱ مورد رسیده است.

محمد بانشی روز جمعه اظهار داشت: بر اساس اعلام یافته‌های آزمایشگاهی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا امروز یکم فروردین ماه ۹۹، در این استان به دلیل داشتن بیماری زمینه‌ای فوت کرد.

وی افزود: روز گذشته نیز بیمار کرونایی که مردی ۶۸ ساله بود در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد.

بانشی عنوان کرد: مردم باید در روزهای آینده منتظر موارد جدیدی از ابتلا به این ویروس باشند.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از هم استانی ها خواست که نکات ایمنی را رعایت کنند و از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری و سفرهای درون شهری و برون شهری به جد خودداری کنند زیرا ویروس کرونا همه گیر بوده و خطر در کمین خانواده ها است.

تمامی اماکن عمومی، رستوران ها، مکان های تفریحی و گردشگری تعطیل شده اند و استان کهگیلویه وبویراحمد بنا به تصمیم ستاد مدیریت کرونا هیچ گونه پذیرشی برای ایام نوروز امسال نخواهند داشت.

بدون شک رعایت نکردن در ورود و خروج ادارات و حضور برخی افراد مشکوک ومبتلا به کرونا در جلسات خود می تواند عاملی برای شیوع بیماری باشد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس