۲۰:۰۶:۳۱ - پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
۶۰ مبتلای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش ۳۳ درصدی آمار
بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی  به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمدظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید.  سیمای زاگرس به نقل از ایرنا: سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف […]

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی  به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمدظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید. سیمای زاگرس به نقل از ایرنا: سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۵ نفر افزایش به ۶۰ مورد رسید.

محمد بانشی روز پنجشنبه اظهار داشت: ظرف روز های گذشته تاکنون نمونه های موارد مشکوک به کرونا به تهران و شیراز ارسال شده و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ مورد جدید مثبت اعلام شده است.

وی این روند افزایشی را زنگ خطری برای استان دانست و افزود: بدون شک با ادامه چنین روند و کم توجهی و عدم رعایت مسایل بهداشتی و همچنین پرهیز از سفرهای غیر ضرور این آمار در روزهای آینده و با توجه به تعطیلات نوروزی افزایش خواهد یافت.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست که نکات ایمنی را رعایت کنند و از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری و سفر های درون شهری و برون شهری به جد خودداری کنند زیرا ویروس کرونا همه گیر بوده و خطر در کمین خانواده ها است.

تمامی اماکن عمومی، رستوران ها، مکان های تفریحی و گردشگری تعطیل شده اند و استان کهگیلویه و بویراحمد بنا به تصمیم ستاد مدیریت کرونا هیچ گونه پذیرشی برای ایام نوروز امسال نخواهند داشت.

بدون شک رعایت نکردن در ورود و خروج ادارات و حضور برخی افراد مشکوک و مبتلا به کرونا در جلسات خود می تواند عاملی برای شیوع بیماری باشد.

 از ظهر روز گذشته تا امروز  ۱۰۴۶ مورد جدید ابتلا به کرونا و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۸۴۰۷ نفر رسیده است و ۵۹۷۹ نفر از بیماران کرونایی بهبود و ترخیص شده اند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس