۱۶:۴۵:۱۰ - چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
معاون بهداشت وزارت بهداشت: کل مبتلایان کرونا ۱۷۳۶۱ نفر / ۱۱۳۵ نفر جان باختگان
معاون بهداشت وزارت بهداشت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۹۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۷۳۶۱ نفر رسید.   سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ظهر […]

معاون بهداشت وزارت بهداشت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۹۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۷۳۶۱ نفر رسید. 

سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت:  معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۹۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۷۳۶۱ نفر رسید.

 دکتر علیرضا رئیسی با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه ۵۷۱۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه با جان باختن ۱۴۷ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۱۳۵ نفر رسید.

معاون بهداشت وزارت بهداشت موارد جدید بیماران کرونا در کشور به تفکیک استان را به شرح زیر اعلام کرد:

🔺 تهران: ۲۱۳
🔺 اصفهان: ۱۶۲
🔺 آذربایجان شرقی: ۸۴
🔺 البرز: ۷۶
🔺 مازندران: ۶۱
🔺 سمنان: ۶۰
🔺 فارس: ۶۰
🔺 قزوین: ۵۳
🔺 یزد: ۴۵
🔺 لرستان: ۳۹
🔺 آذربایجان غربی: ۴۲
🔺 خراسان رضوی: ۳۰
🔺 خوزستان: ۲۸
🔺 مرکزی: ۲۳
🔺 کردستان: ۲۲
🔺 قم: ۲۲
🔺 گیلان: ۲۱
🔺 خراسان جنوبی: ۲۱
🔺 زنجان: ۲۰
🔺 گلستان: ۲۰
🔺 همدان: ۱۳
🔺 کهگیلویه و بویراحمد: ۱۳
🔺 هرمزگان: ۱۲
🔺 کرمان: ۱۱
🔺 اردبیل: ۱۰
🔺 ایلام: ۱۰
🔺 کرمانشاه: ۷
🔺 سیستان و بلوچستان: ۶
🔺 بوشهر: ۴
🔺 چهارمحال و بختیاری: ۴

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس