۱۲:۰۷:۴۸ - سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
بازار سهام آمریکا سقوط کرد
سقوط سنگین امروز بورس نیویورک و شاخص اس‌اندپی را بیش از ۲۷ درصد از رکورد اخیر خود پایین‌تر آورد، در حالی که داوجونز هم حالا ۳۰ درصد از رکورد یک ماه پیش خود فاصله گرفته است.   سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  سقوط بازار سهام به میزان تا ۱۳ درصد از اکتبر ۱۹۸۷ رکورد […]


 

سیمای زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  سقوط بازار سهام به میزان تا ۱۳ درصد از اکتبر ۱۹۸۷ رکورد تاریخی برجای گذاشت.

 نتایج معاملات در بورس نیویورک، سقوط تاریخی بازار سهام آمریکا را نشان داد. با آغاز معاملات روز ۱۶ ماه مارس آمریکا حتی علی‌رغم کاهش نرخ بهره فدرال‌رزرو و ارائه مشوق‌های اقتصادی بزرگی توسط این بانک، سهام آمریکا سقوطی تاریخی را به ثبت رساندند.

بازار سهام

تا پایان معاملات بورس وال‌استریت، هر سه شاخص سهام آمریکا بیش از ۱۰ درصد سقوط کردند که این باعث شد معاملات برای ۱۵ دقیقه تعطیل شود.

شاخص میانگین صنعتی داوجونز(Dow Jones) 2997,10  واحد یا ۱۲,۹۳ درصد سقوط کرد و به ۲۰ ۱۸۸,۵۲  واحد بازگشت. اس‌اندپی (S&P 500  ) هم ۳۲۴,۸۹  واحد یا ۱۱,۹۸  درصد سقوط کرد و به ۲۳۸۶,۱۳  واحد رسید. کامپوزیت نزدک (Nasdaq ) هم ۹۷۰,۲۸  واحد یا ۱۲,۳۲  درصد سقوط کرد و به ۶۹۰۴,۵۹  و احد بازگشت.

سقوط سنگین امروز شاخص اس‌اندپی را بیش از ۲۷ درصد از رکورد اخیر خود پایین‌تر آورد، در حالی که داوجونز هم حالا ۳۰ درصد از رکورد یک ماه پیش خود فاصله گرفته است.

 

Stocks Suffer Worst Losses Since 1987’s Black Monday

Wall Street suffers worst day since 1987 as recession fears grow – business live

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس