۱۵:۴۷:۵۵ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
مبتلا ۱۴۹۹۱ نفر و ۸۵۳ نفر فوتی کرونا در کشور تاکنون
از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۵۳ مورد جدید مبتلا به کووید۱۹ (کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۴۹۹۱ نفر رسید.   سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت: سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین آمار ابتلا به کووید ۱۹در کشور را اعلام کرد. […]

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۵۳ مورد جدید مبتلا به کووید۱۹ (کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۴۹۹۱ نفر رسید. 

سیمای زاگرس به نقل از وزارت بهداشت: سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین آمار ابتلا به کووید ۱۹در کشور را اعلام کرد.


 دکتر کیانوش جهانپور درخصوص جدیدترین آمار ابتلا به کووید ۱۹در کشور، بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۵۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ (کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۴۹۹۱ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه از بین بیماران جدید شناسایی شده، ۱۲۹ نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بیماری کووید۱۹ در کشور تا امروز(۲۶ اسفند ۹۸) به ۸۵۳ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون ۴۹۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

دکتر جهانپور، موارد جدید شناسایی شده کرونا در کشور به تفکیک استان ها را به شرح زیر اعلام کرد:

 

 🔼تهران: ۲۰۰

🔼اصفهان: ۱۱۸
🔼مازندران: ۹۶
🔼خوزستان: ۵۳
🔼یزد: ۵۱
🔼البرز: ۴۹
🔼خراسان شمالی: ۴۵
🔼فارس: ۴۳
🔼گلستان: ۴۲
🔼قزوین: ۴۰
🔼 آذربایجان شرقی: ۳۵
🔼سمنان: ۳۴
🔼آذربایجان غربی: ۳۱
🔼کردستان: ۳۱

🔼اردبیل: ۳۰
🔼کرمانشاه: ۲۱
🔼قم: ۱۹
🔼گیلان: ۱۸
🔼هرمزگان: ۱۶

🔼زنجان: ۱۵
🔼مرکزی: ۱۴
🔼کرمان: ۱۳

🔼سیستان و بلوچستان:  ۱۱
🔼همدان: ۷
🔼خراسان جنوبی: ۷

🔼کهگیلویه و بویراحمد: ۵
🔼بوشهر: ۴
🔼چهارمحال و بختیاری: ۳
🔼ایلام: ۲

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس